Wpis z mikrobloga

@pine FL chyba najłatwiejszy + darmowa wersja masz wszystkie opcje dostępne (bez możliwości otwierania zapisanych wcześniej projektów), więc można sobie poćwiczyć i ogarnąć program przed zakupem
@Kieres: @pine: co do Techno i innych gatunków elektronicznych idących w minimalizm, jestem coraz bardziej przekonany do Reasona. Ableton i FL-a to przy nim co prawda potwory-kombajny z dużo większymi możliwościami, ale to dzięki niemu ponownie odkryłem radość z tworzenia muzyki. W sumie dla początkujących też by się nadał, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę syntezy, cały jego interfejs to w zasadzie symulacja prawdziwego studia syntezatorowego. Nawet mixer jest emulacją jakiegoś
bscoop - @Kieres: @pine: co do Techno i innych gatunków elektronicznych idących w min...

źródło: comment_1590783593jyv3Zadp20w3Ish2AEhjRg.jpg

Pobierz
@Kieres z polskich może być liveact na początek. Koleś nie robi raczej żadnych techno i innej elektronicznej, ale jego filmy pozwolą Ci zrozumieć pewne zagadnienia. Nie wiem czy masz jakiekolwiek wykształcenie muzyczne lub czy wiesz cokolwiek o muzyce, ale jeśli nie to uważam, że na pierwszym miejscu powinieneś poznać trochę teorii muzyki, czym są nuty, akordy i progresywnie poszerzać swoją wiedzę o coraz to nowsze i bardziej rozległe zagadnienia. Muzyka to bardzo