Wpis z mikrobloga

@xXx_MatiSeba69_xXx: nazywanie jedną z najpotężniejszych osób na planecie pajacem jest przejawem czystej ignorancji. A nazywasz go tak tylko dlatego, że nie podobają Ci się albo jeszcze nie rozumiesz niektórych z jego decyzji politycznych xD
  • Odpowiedz
Zaraz wam Polakom każe zapłacić Izraelowi poprzez jego pieska Pompeo to wtedy będzie płacz. xD


@El_Duderino: No tak właśnie będzie, nie zmyślam. Foliowa czapeczka nie uwiera?

Wystarczy być rozwiniętym trochę lepiej niż średnio rozgarnięta małpa, żeby po kilku minutach słuchania jego wypowiedzi, wiedzieć na jak niskim poziomie jest. Sprawdza się stara prawda, że prawaki to debile.


@jankowalski1965: Zawsze śmieszą takie gadki w kontekście gościa, którzy miał na tyle inteligencji i
  • Odpowiedz
No tak właśnie będzie, nie zmyślam. Foliowa czapeczka nie uwiera?


@salamander-kwarcowy:

Foliowa czapeczka? Od razu poznać durnia, któremu nawet nie chce się faktów sprawdzić.

Pompeo już kilkanaście razy publicznie o tym mówił i kongres USA swoje też do tego dołożył.

że przekonał najbogatszy i najpotężniejszy na świecie naród aby wybrali go na swojego prezydenta xDDD


USA nie są najbogatszym narodem na świecie.

Przestań ssać tym Amerykanom.
  • Odpowiedz
Foliowa czapeczka? Od razu poznać durnia, któremu nawet nie chce się faktów sprawdzić.


@El_Duderino: No ja już pakuję walizki i idę mieszkać na ulicy, bo wczoraj przyszli do mnie jacyś dziwni faceci z pesjami z dokumentem podpisanym przez samego Trumpa, że to teraz ich.

Te bajki o gigantycznych roszczeniach amerykańsko-żydowskich są starsze niż internet, więc nie zaskoczysz mnie tu zbytnio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

USA nie są
salamander-kwarcowy - > Foliowa czapeczka? Od razu poznać durnia, któremu nawet nie c...

źródło: comment_1590957217pYcpyRvvaOyCmKvP50lGeK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@salamander-kwarcowy: Tak jest. Stanął na scenie przed wszystkimi Mądrymi, Bogatymi, Wspaniałymi Amerykanami i używając inteligentnej argumentacji przekonał ich do swoich racji. Nawet większość oddających głos nie głosowała na niego. Co czyni go inteligentnym i sprytnym? Rozkochanie w sobie bandy debili, którzy otaczają go kultem i przyklaskują wszystkiemu co zrobi i powie? Do tego nie trzeba wielkiej inteligencji. Trzeba mówić używając dwusylabowych wyrazów, a najlepiej powtarzając ciągle kilka słów żeby wbiły się
  • Odpowiedz