Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do Mirków, którzy mają koty #ragdoll. Rzeczywiście one są takie towarzyskie i przytulaśne?

Przymierzamy się z niebieskim do kota, ale nie chcę indywidualisty, który przyjdzie do mnie tylko po żarcie. Miałam wcześniej dachowce, które człowieka miały głęboko... Rodzicom kupiłam #nevamascarade i jest to samo: kot zdecydowanie woli towarzystwo psów niż ludzi.

A ja chcę kota, który przyjdzie mi na kolana pomruczeć ( ͡° ʖ̯ ͡°) to zależy od egzemplarza czy Ragdolle rzeczywiście są takie fajne?

#koty #wykopragdollclub
  • 5
@nioncia: teoretycznie tak, w praktyce większość zależy od wychowania, europejskie ciężko nauczyć przychodzenia do człowieka, ale neva mascarade to banał, jeżeli i z nim się nie udało to i z ragdollem może być problem
Na bank będzie bardziej towarzyski niż europejski ale co dalej to zależy od ciebie w większości
@nioncia Tak futro jest wszędzie ale można się do tego przyzwyczaić a rolka do ubrań to mój podstawowy gadżet. Ragdolle są wspaniałe. Koty doskonale nadają się do terapii dla dzieci. Są spokojne, przytulasne, cierpliwe, ale też nie wymagają ciągłej uwagi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nioncia: Moj ragdoll uwielbia towarzystwo, spędza cały czas z nami, jest bardzo przywiązany, ale na kolana nie wchodzi, a na głaskanie ma ochotę co jakiś czas przez chwilę. Niemniej to jest super rasa i bardzo polecam!