Wpis z mikrobloga

@minvt: w ostatnim odcinku powiedział, że produkcję przemysłową mięsa będziemy wspominać z niedowierzaniem tak jak holokaust. Parę odcinków wcześniej powiedział, że to faceci są tą głupszą płcią, bo lubią oglądać agresję. Może i przesadzam, ale nie widzi mi się jak Bartek miałby obiektywnie relacjonować aktualne wydarzenia ze Stanów.
@Alex_Krycek: @minvt: Na jego instagramie jest jeszcze więcej tego typu komentarzy. 2-3 dni temu Ignalin udostępniła bardzo krytyczny post o George Sorosie, bardzo szybko zniknął, ciekawe dlaczego?

Akurat w kwestii przemysłowej hodowli zwierząt mam podobne zdanie. Zwierzęta tam są trzymane w bardzo kiepskich warunkach, no ale ze względu na efekt skali, hodowla jest tańsza i mniej szkodliwa dla środowiska.
@minvt: Nie przesadzamy, acz w porównaniu do fazy to jest bardzo subtelny w prezentowaniu swoich poglądów.
Lecz czasami jak coś palnie to dosłownie zwala z nóg, ostatni taki kwiatek, który pamiętam to ,że na Filipinach się dobrze żyje bo.... społeczeństwo ma bardziej tolerancyjny stosunek do homoseksualistów.
nie odczułem, żeby mi narzucał jakąś ideologię.


@minvt: przecież nie napisałem nic takiego! Napisałem tylko, że wrzuca czasem takie smaczki, wskazujące na jego przekonania, więc może być nieobiektywny wewnątrz jakiegoś sporu ideologicznego, takiego jaki ma obecnie miejsce w USA.
@ebismolarek: to akurat nie jest definicja lewaka. Zresztą ostatnio nawet bronił Polaków mówiąc, że pewne cechy jakimi obarczają się Polacy typu zawiść i zazdrość są również widoczne w innych nacjach, np. u Filipińczyków.