Wpis z mikrobloga

Kupiłem w EuroRTVAGD lodówkę małą (30kg) z płatnością przy odbiorze. Nie wziąłem żadnych śmiesznych dodatkowo płatnych usług typu konkretna godzina czy wniesienie do domu. Dzisiaj mają mi ją przywieźć, ja siedzę na zdalnej, a dziewczyna będzie po 17 w domu. Samemu jej nie wniosę na III piętro. Co najlepiej powiedzieć kurierowi jak zadzwoni? Żeby przyjechał po 17 bo mnie nie ma? Zrobi tak, bo i tak musi przyjąć opłatę? Co myślicie?
#eurortvagd
  • 111
  • Odpowiedz
pewnie chodzi o balans, bo może być niewygodny kształt i brak wygodnego chwytu


@NieRozumiemIronii: Może, ale myślę, że nawet jeśli chodzi tylko o balans, tak czy siak dla dziewczyny to duże obciążenie. My po prostu nie mamy takich fajnych mięśni. :( Pamiętam jak chłopak kiedyś mi kazał nosić swój monitor (stary, kineskopowy), "bo to tylko 10 kg", a ja myślałam, że umrę. Zresztą sama ważyłam wtedy 45 kg, więc te 10
  • Odpowiedz
Kup czteropaka piwka i zaproponuj kolesiowi zeby Ci pomogl za piwko. Kiedyś jak przywozili mi meble to przy okazji przenieśli inne meble w mieszkaniu za zimne piwko z lodówki... Ja bym w życiu tego sam nie przeniósł a tak kosztowało mnie to 6 zł :)
  • Odpowiedz
@polsyn: to musi być być bejt skoro te wszystkie rady i tak Ci nie odpowiadają. Inna sprawa, że jest to 30 kg więc nawet starszą sąsiadkę można poprosić czy gówniaka jakiegoś i za darmo wniesie.
  • Odpowiedz
Ja raz zamawiałem pralkę z mediaexpert, bez opcji wnoszenia, a też się akurat tak złożyło, że nie miał mi kto pomóc to po prostu zapytałem typka. Akurat jakiś Ukrainiec się trafił, pomógł mi wnieść, chciałem mu dać 20 zł za przysługę to nie chciał, ledwo zdążyłem podziękować to już zwiał.
  • Odpowiedz
  • 0
@polsyn mi tłumaczył facet, że jego zadaniem jest dostarczenie jej pod adres, czy na przykład klatkę w której jest mieszkanie. Ma ja zostawić, a co z tym zrobisz nie jego problem. Możesz zaproponować, że zapłacisz za pomoc przy wniesieniu
  • Odpowiedz