Wpis z mikrobloga

@humun: u mnie różnie, czasem jak zostanę za długo w pracy to przylezie ktoś z biznesu i truje dupę o inwestygacje i wtedy często okazuje się, że jakieś antyczne skrypty umarły, a nikt na nie nie patrzył X czasu bo nei były potrzebne ¯\_(ツ)_/¯
@TenAnonToKlopoty: to wychodź z pracy o 14.59 xD Kolega od inwestygacji tak robił i zawsze na mniej trafiało jak ktoś przyłaził (,)
Ja z wrodzonego lenistwa budzę się o 9, ściągam kompa z biurka do łózka i pracuje. Jakoś nie mogę się przemóc żeby zacząć o 7 i skończyć jak człowiek wcześniej :D
@Arogancky a tak takie sprawy lubią być wyciągnę na ostatnią chwilę. Z tym ze ja nie w biurze siedzę a przy aszynach. Też lubią się kwiatki dziać pod koniec zmiany jak już całe utrzymanie ruchu idzie do domu a ty sobie człowieku radź:p bo gdzies wewnątrz w szafie akurat poszedł jakiś bezpiecznik i szukaj który to ...
@Poldek0000: ja? Poniekąd mazowieckie od strony Ciechanowa, ale obecnie Wrocław. Co do auto startowania to po prostu odpalam jabbera jak zaczynam więc trochę lipa by była jakbym zaczął odpisywać na maile i wiadomości 3h później D: