Wpis z mikrobloga

Siema anony, dzisiaj, a w zasadzie wczoraj miałem taką sytuację..No, ale zanim zacznę najpierw nieco wstępu...Zapewne mając obraz takiej typowej "Karyny" czy "Sebixa", wyobrażacie sobie, że to są potomkowie rodzin, które w przeszłości również miały problemy z alkoholem etc. Jednak osoba o której wam powiem pochodzi podobno z rodziny prawniczej. Normalnie w szoku byłem, normalnie sobie gadam z innymi, a ta się wtrąca w moje dialogi albo ogólnie cytuje sfałszowane moje wypowiedzi, na dodatek ta typiara oskarżyła mnie, że niby nazwałem ją "dz@wką", no albo po prostu mnie już chciała nawalać bez żadnego powodu, ale ziomeczki ją uspokoiły. No i wiecie co mnie bardziej zabolało, nie dostanie od niej w twarz, ale to że córka prawniczki paradoksalnie łamie więcej przepisów, niż inni wokół niej, czy ja. Wiecie ja staram się rozwiązywać konflikty pokojowo, poprzez mówienie nie no wyluzuj, w końcu nic się nie stało nie, tak w normalny cywilizowany sposób po prostu, walki to ja staram się unikać, bo co z tego że dasz takiemu "Sebixowi" czy "Karynie" w mordę, jak i tak dalej będzie szukał zaczepki wokół, nawet kiedy palisz szlugi czy pijesz alko i tak się taki przypruje, nie ważne jakiej byś był postury. Najgorzej z takimi patusami od bogatych rodzin jest to, że myślą, że są nietykalni kuhwa. no bo wiecie matka/ojciec prawnik mogę robić co chce. Taki typ patusów jest najgorszy, bo często z Dresikami jest tak, że wystarczy iść odpowiednim krokiem albo kupić sobie piwo, czy lemoniadę z kapslem to ci pomogą otworzyć. No i zazwyczaj Dresik, dopóki ma kasę na piwo czy szlugi, nikomu nie przywali tak po prostu, no i przede wszystkim Sebixa da się oswoić łatwiej, niż taką Karynę. Podobnie jest ze zwierzętami. No, ale wracając do tematu gdy ziomeczki ją uspokoiły, to potem poszedłem sobie do Żabki, którą kupili Luksemburczycy za dolahra. No i podeszli potem do mnie wiecie, ludzie o kolorze #000000 i mi powiedzieli jak to z typiarą jest, normalnie se rozmawiałem z cywilizowanymi ludźmi, tak jak mówił Testo, ci ludzie o takim kolorze są spoko, no bo taki Arab czy Senegalczyk, etc. to wiecie to jest to a nie jakieś p0lackie ścierwa, białe nahodowskie śmiecie.
Nawet jak te śmiecie mają pieniądze są wciąż nikim.
A morał jest taki, że patola, nie zawsze pochodzi z biedy.
A drugi morał, Testo wciąż ma i będzie mieć rację. Te słowa wciąż są aktualne, choć niektóre mają już 12 lat swojego istnienia.
#testoviron #patologia #gownowpis #pasta #historia
P.S Sam lepszy nie jestem, no ale ludzie wszystko ma swoje granice.
  • 3