Wpis z mikrobloga

Chcę kupić bratu #minecraft na #nintendoswitch, najlepiej w pudełku, a w każdym razie na cartridge'u. Wszędzie w necie widzę Minecraft Nintendo Switch Edition, a ja chcę mu kupić Bedrock. Podobno jest darmowa aktualizacja, ale czy ktoś może potwierdzić, że kupienie starszej wersji daje finalnie pełnego minecrafta, nie jakieś wybrakowane gówno?

Nie byłoby problemu gdyby Bedrock był gdzieś do znalezienia.
  • 13
Bedrock


@frogi16: Ale ten Minecraft na Nintendo to ten od Microsoft... w dodatku można grać na PC xbox i Nintnedo Switch razem. To nie jest chyba wersja java.

W sumie też jestem ciekawe, może ktoś ma i się wypowie bo ja miałem tylko na PC i stawiałem serwer pod Switch i XBOX.
@frogi16: To jest pełna wersja, to o historii to jakiś tam syf co nintendo dodaje z mario i youtuberami, na innych konsolach też jest. Wersja na switcha TO JEST BEDROCK, tylko każdy bedrock ma podtytuł w stylu switch edition, playstation edition itd. Swoją drogą bedrock jest strasznie zbugowany no i oczywiście nie obsuługuje modów ale to rozumiem że wiesz skoto chcesz go kupić.
@frogi16: No to zacznij czytać wiki ze zrozumienim:

Announced on January 13, 2017, it was available on the Nintendo eShop for US$29.99 for a limited time between May 11, 2017 and June 21, 2018.


a kolega Yuutsu Ci potwierdził, że fizyczna kopia była tylko bedrock... co już na poczatku też mówiłem.

Najbardziej irytujący są goście co nie wiedzą, zadają pytanie, ktoś odpowiada, a oni nagle z kompletnie zielonej osoby stają się