Wpis z mikrobloga

Ja również dorastałam mając za wzór modelki Victoria's Secret po prawej. Obecnie grubsze kobiety wywalczyły żeby było jak na zdjęciu po lewej. A jak jeszcze tak nie ma to tylko czekać aż będzie. Nie warto się starać i zdrowo odżywiać, ćwiczyć.. wystarczy być.

#logikarozowychpaskow #victoriassecret #plussize #bodypositive #przemysleniazdupy #gorzkiezale
WielkiNos - Ja również dorastałam mając za wzór modelki Victoria's Secret po prawej. ...

źródło: temp_file.png5856107841611522004

Pobierz
  • 59
@WielkiNos: Jest w tym coś zabawnego. Nie oszukujmy się. W modelingu liczyły się zawsze geny tj. wzrost, figura i twarz, ale nawet modelka, której poszczęściło się w loterii genetycznej, musiała włożyć w karierę minimum wysiłku tj. nie mieć nadwagi. Dzisiaj nic nie musi. Nawet te wymogi przestają być aktualne. Kobieta może być przeciętna i mieć nadwagę. Wystarczy się rozebrać i już można być modelką. Co innego facet. Facet, który chce być
Niby tak, ale te po prawej nie tyle ćwiczyły, co nie żarły a głód tłumiły wódą i dragami.


@kuroszczur: No tak nie bo szybko by padły, znam realia takich dziewczyn zawodowo modelujących i wiele z ich praktyk to inspiracja dla NASA - np. ssanie zamrożonego brokuła jako danie :D