Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: Chyba w holandii nigdy nie byles i w żadnym innym kraju. Ale szczególnie w Belgii,Holandii,Niemczech czy w krajach Skandynawskich uchodzimy za gówno,przesrane jest byc polakiem
  • Odpowiedz
Ale szczególnie w Belgii


@sad_budluck: Jak ktoś jest lujem i prostakiem to wszędzie będzie traktowany jak luj i prostak.
Ja w Belgii byłem super traktowany, a starsi ludzie wręcz dziękowali mi za wyzwolenie przez Generała Maczka XD Tak jakbym miał coś z tym wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mescuda: przypomniał mi się artykuł o Polakach w Holandii. Że śmieją się z nas w internecie, że nie znamy języka i ciągniemy zasiłki, ale nikt tego nie zgłasza jako mowy nienawiści bo Polacy nie znają języka xD
  • Odpowiedz
@sad_budluck: byłem w Holandii. Spędziłem tam 2 mce. W każdym dobrym barze po kilku piwach było pytanie: "no to skąd jesteś". Nikt nie chciał wierzyć skąd bo: "polacy nie znają angielskiego i umieją tylko snuć się po budowie".
  • Odpowiedz
@Mescuda: A mówił pan Testo:
"Nie, ja ich znam - Polaków. To są, k*a, takie *je, złodzieje. Polak nie rozumie, co się dookoła niego dzieje."
jz25 - @Mescuda: A mówił pan Testo:
"Nie, ja ich znam - Polaków. To są, k*a, takie *...
  • Odpowiedz
Niestety nasza husaria wyrobiła nam renomę za granicą. Ja pracuje dla holenderskiej firmy od samego początku kiedy otworzyli nowy oddział w Polsce. Oni sobie wyobrażali że wszyscy tutaj zachowują się jak typowe seby. Dopiero po jakim czasie wspólne pracy padały teksty typu "Wy to jesteście tacy sami jak my".
  • Odpowiedz
Chyba w holandii nigdy nie byles i w żadnym innym kraju. Ale szczególnie w Belgii,Holandii,Niemczech czy w krajach Skandynawskich uchodzimy za gówno,przesrane jest byc polakiem


@sad_budluck: co ty mi tu za farmazony piszesz, jakies dowody na poparcie tego czy wlasne doswiadczenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz