Wpis z mikrobloga

@sad_budluck: Grubo przesadzasz. Zgadzam się co do Niemiec bo tam mnie nawet sprzedawca oszukała na doładowanie do neta i ogólnie czuć było niechęć na ulicy i w sklepach. Jednak w Holandii mieszkałem parę lat i nie miałem takiego odczucia. Chyba, że byłeś polakiem co tylko chleje i sra pod siebie to ok.
  • Odpowiedz
czarni przez pokolenia pracowali na latke bandytow i zlodziei ale teraz jakos wszyscy sie przejmuja jak jednego narkomana potraktowali w ten sposob


@jozef-dzierzynski: No tylko mieszasz kwestię rasową do narodowej, ale co tam xD Ci czarni są amerykanami od kilku pokoleń, więc to tak jakbyś segregował u nas potomków Niemców, Rosjan i Żydów w Polsce, których jest cała masa.
  • Odpowiedz
Nasi robotnicy wyjeżdżający tam za chlebem i wódką dłuuuugo na to pracowali.


@Dupekzewsi: Afroamerykanie też długo na opinie pracowali, ale wiadomo jaka jest sytuacja. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Dlaczego uważasz że to idioci i powinni myśleć że jedynie margines społeczny tak się zachowuje a nie na odwrót, większość osób to patologia a niewielka grupa jest inteligentna i wykształcona?
  • Odpowiedz
@cargt3: bo wiedza, ze po otwarciu rynkow, z biedniejszych krajow przyjezdza pracowac glownie najnizsza waratwa spoleczna, wiec ocenianie calego apoleczenstwa po najnizszej to idiotyzm

Z Francji, Niemiec czy UK nie przyjada do Holandii pracowac fizycznie, tylko naukowcy/studenci itp. Z biednych krajow jak Polska, Czechy, Litwa, Węgry przyjada Ci najbiesniejsi
  • Odpowiedz
@cargt3: Ty w ogole czytasz co napisalem? Powinno rozumiec ze:

- z biednych krajów do bogatych (czyli w tym przykładzie ich kraju, np Holandii) emigruje najbiedniejsza warstwa społeczna, w której statystycznie najwięcej patologii.

- dlatego znając ten fakt, który dla człowieka o przeciętnym IQ jest oczywisty, totalnym idiotyzmem byłoby zakładać że całe spektrum danego społeczeństwa w swoim kraju zachowuje się tak samo jak najbardziej patologiczna część gdzieś indziej

Serio, nie
  • Odpowiedz