Wpis z mikrobloga

#!$%@? co za #!$%@? akcja.

Byłem wczoraj w Tesco na większych zakupach. Wzieliśmy oczywiście skaner (ten pilocik ze scan-as-you-go), żeby szybciej nam poszło. Zrobiliśmy zakupy za jakieś £93 funty. Spoko, wracamy do kas zapłacić.
Jak to często się zdarza, wylosowało nas do losowej kontroli produktów w koszyku, żeby sprawdzić, czy wszystko zeskanowaliśmy (dla tych co nie wiedzą, babka musi zeskanować 5 losowych produktów). Pech chciał, że tego dnia różowa nie czuła się zbyt dobrze, w dodatku była mega niewyspana i zapomniała zeskanować płynu do prania za jakieś 7 funtów.
W efekcie babka z Tesco musiała przeskanować nam całe zakupy od nowa, żeby wszystko się zgadzało xD

Po jakieś 10 minutach przepakowywania reklamówek udało się nam rozprawić z całymi zakupami. Problem w tym, że nowa cena po zeskanowaniu wszystkich artykułów nie urosła do 100 funtów, tylko spadła do £90.65 xD.
Powiedziałem o tym babce, ale ewidentnie nie chciało jej się skanować wszystkiego od nowa, więc olała temat i powiedziała, że wszystko gra, możemy iść.

Po powrocie do domu karma jednak okazała się #!$%@?ą, bo przez przypadek kupiłem kiełbasę, której opakowanie okazało się otwarte, a kiełbasa perfidnie obgryziona. Tak, ktoś wziął i odgyzł piedoloną połówkę suszonej kiełbasy fuet, którą kupiłem ( _)

#uk #tesco ##!$%@?
t.....r - #!$%@? co za #!$%@? akcja. 

Byłem wczoraj w Tesco na większych zakupach....

źródło: comment_1591354997ma7Lqynu6ggPRIynmMSphD.jpg

Pobierz
  • 28
@asdasdce2w: zgłoszone, babka z obsługi klienta obiecała, że przekaże to do sklepu i sprawdzą monitoring. Poprosiła, że jak będę w okolicy, żebym się zgłosił do nich z reklamacją, najlepiej z kiełbasą i paragonem. Do tego wyślą mi kupon na 5 funtów do domu w ramach zadośćuczynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mam daleko, więc może dziś podjadę xd

95 funtow za zakupy ? Nie znam sie kompletnie na cenach w WB ale to dużo dla Ciebie ? Na ile takie zakupy starczają ? Jakie masz zarobki jeśli to nie tajemnica ?