Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wcześniej źle dodałem posta, więc jeszcze raz. Student. Dostałem 1 postojowe i złożyłem 2 wniosek rsp-ck przez PUE. Wniosek znajduje się w 'dokumenty wysłane ' ale nie pojawia się w 'tarcza antykryzysowa-wnioski'. Miał ktoś tak i dostał pieniądze, czy student ma wysyłać ten wniosek listownie?
#zus #pue #postojowe #tarczaantykryzysowa #rsp-ck
  • 59
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
żeby tylko nie kazali mi oddawać z odsetkami tak jak niektórzy piszą na wykopie że tak może być xd


@Ridge8: najwyzej powiesz, ze nie dostales za wczesniejsze miesiace w razie co i sytuacja bedzie wg mnie wyjasniona.

@bond007: tak też zrobię
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bond007: wyobraź sobie że moja koleżanka dostała dzisiaj postojowe za kwiecień z datą czercowa haha i to jest na pewno za kwiecień bo umowę miała do 30 kwietnia i w maju i czerwcu już nie miała pracy. Nie kapuje tego ZUSu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bond007: w sumie później jak już się pokapuja to mógłbyś mieć pewnie lipe, bo tam niby się podpisuje we wniosku że się nie składa fałszywych wniosków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bond007: będzie się starała wrócić ale na razie nie chcą jej umowy dac, no u nas jakoś na luzie wysylali A to szpital więc nawet jeszcze bardziej szok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bond007: kolejny hit, kolejna koleżanka dzisiaj dostała też postojowe o wysokości 2080 zł A w lutym zarobiła mniej niż 1300 zł więc nie powinna dostać 2080. Hit ten ZUS (ʘʘ)
  • Odpowiedz