Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wcześniej źle dodałem posta, więc jeszcze raz. Student. Dostałem 1 postojowe i złożyłem 2 wniosek rsp-ck przez PUE. Wniosek znajduje się w 'dokumenty wysłane ' ale nie pojawia się w 'tarcza antykryzysowa-wnioski'. Miał ktoś tak i dostał pieniądze, czy student ma wysyłać ten wniosek listownie?
#zus #pue #postojowe #tarczaantykryzysowa #rsp-ck
  • 59
@Ridge8: rzecz w tym, że nie ma jednej odpowiedzi, co i śmieszy i przeraża, bo pokazuje jaki w tym wszystkm jest burdel. Może być tak, że dostaniesz kasę zanim wniosek przejdzie do zakładki "Tarcza...", a może być też tak, że Twój wniosek wywali w kosmos:] Dobrze byłoby powiedzieć chociaż, że tylko ZUS wie co będzie, ale odnoszę wrażenie, że nawet oni sami nie wiedzą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tombaro: dzięki za odpowiedź. W takim razie chyba na wszelki wypadek wyśle im też listownie. Mam nadzieję tylko że nie odczytana tego jako mój 3 wniosek hah, bo akurat w maju już pracowałem więc skladalem za marzec i kwiecień.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bond007: gdzie można znaleźć takie info? Znam osoby co składały za marzec normalnie i dostały za marzec za kwiecień i za maj :) ja w marcu od 14 już nie mogłem pracować jako fizjoterapeuta bo to był zakaz z góry:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bond007: wykazali że ostatnia wypłata była w lutym, w marcu było bez wypłaty i składając w kwietniu dostali przelew za okres marca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ridge8: bo Ty tez od marca nie pracowales, wiec powinienes miec w tytule przelewu zakres 01.III - 31.III. masz tak?

@bond007: ja właśnie nie wiem jakim cudem nie mam marca ani kwietnia tylko mam od razu maj wpisany w tytule.....
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ridge8: szok... MAJ?! o #!$%@? mac...

@bond007: Mistrzu pomału zaczynam rozumieć. Mój pracodawca nie spieszył się z wysłaniem i mój wniosek dotarł w maju do ZUSu. Teraz początkiem czerwca dostałem postojowe z tytułem 01-31.05 czyli za maj, hah mimo że w maju już pracowałem normalnie i Ty chcesz mi powiedzieć że dostaje się postojowe za ten miesiąc w którym wniosek wpadnie do ZUSu? Na stronie ZUSu nic o tym nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bond007: dzięki śliczne za pomoc, poczekam jeszcze jakiś czas i może rzeczywiście wyśle jeszcze listownie, może akurat przyjdzie jeszcze kasa hah, chyba że mnie oskarża o to że się fałszywie ubiegam skoro już przychody wróciły do normy z okresu przed marcem.