Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy lecę dziś pierwszy raz w życiu samolotem.
Wziąłem bilet bez rezerwacji konkretnego miejsca, skąd w takim wypadku będę wiedział, gdzie mam siąść? Wskażą mi miejsce na odprawie czy siadam gdzie wolne?

#lotnictwo #samoloty #podroze
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jotu: na odprawie wskaza, jak będzie dużo wolnych to możesz się przesiąść np zaraz po starcie. Mam do oddania wbite na salonik VIP, podobno do zrealizowania na każdym lotnisku, chcesz?
@Jotu jak dostaniesz kartę pokładową przy odprawie to już tam będzie. Odprawić można się zwykle przez internet i wtedy albo się miejsce wybiera albo system przydzieli automatycznie. Tak samo przy odprawie przy użyciu komputerka na lotnisku. Jak się odprawiasz przy stanowisku odpraw u żywej osoby to możesz próbować poprosić np o miejsce przy oknie lub przy przejściu - zależy co chcesz. Polecam przy oknie bo lepsze widoki. Chyba że się boisz :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotbehemoth: ogólnie to krótki lot, bo z Zielonej Góry do Warszawy, więc zanim dobrze się rozpędzi to już lądowanie. Stres jednak jest lekki. Dzięki wielkie za rady. :)
@Likenavy: W obecnej chwili, Babimost (ZG) jest najmniejszym portem z którego lot operuje, więc na 99% lata tam Dash, nie dali by raczej na i tak z góry nieopłacalna trasę E170 czy E190/5