Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki proszę o poradę! Jestem zaproszony przez mojego najbliższego kolegę na wesele gdzie będzie moja ex. Owa osoba jest też dobrą koleżanką jego narzeczonej i ciężko by ona również na to wesele nie została zaproszona. Największym problemem jest to, że nienawidzę tej osoby. W krótkich słowach, zdradziła mnie i oczerniła przed znajomymi (ten kto przeżył coś podobnego będzie wiedział jakie to uczucie). Chciałbym iść na to wesele, bo powinno być spoko towarzystwo, ale tylko z jej powodu wiem, że będę tam siedział wkur#iony. Nie bardzo mam ochotę patrzeć na jej mordę czy na to jak się mizdrzy z nowym gachem. Co zrobilibyście na moim miejscu?

#slub #wesele #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #mirabelkopomusz

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ede843059ab0cb5c9fc394f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę

[=====...................................] 14% (32zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 1 lat działania AMW!
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki i Mirabelki proszę o poradę! ...
źródło: comment_1591648384P59iE9YiIDECjIQyinpdEM.jpg
  • 89
@AnonimoweMirkoWyznania: mam dla Ciebie radę, którą możesz zastosować zawsze i wszędzie: rób co chcesz. Serio. Jeśli chcesz iść, to idź. Jeśli nie chcesz iść z jakiegokolwiek powodu, to nie idź. Twoje powody są najważniejsze, ponieważ są Twoje. Ludzie będą Ci mówić, żebyś nie był głupi, żebyś był dojrzały, żebyś był facetem - #!$%@? im w dupę. Nie mają Twoich doświadczeń, Twojej perspektywy, Twojego punktu widzenia. Kumpel obrazi się, że nie przyszedłeś,