Wpis z mikrobloga

Pani redaktor Krystyna, przeprowadziła serię wywiadów mających przybliżyć środowisko BTC maksymalistów czytelnikom. Ze względu na RODO ich dane zostały utajnione.
R - redaktor
A - anonimowy BTC maksymalista

Wywiad 1
R: Niektórzy twierdzą, że Bitcoin nigdy nie będzie anonimowy?
A: Co za dzbany, jak to nie ma anonimowości. Ja ostatnie moje wyjście z giełdy zmiksowałem z:
1. BTC z narkotyków chińsko-brazyliskich karteli
2. BTC z przemytu niewolnic seksualnych
3. BTC za wymianę materiałów pedofilskich
4. BTC z ransomware
5. a nawet z BTC jakim Korea finansuje swoje próby nuklearne
Moje Bitcoiny są teraz nie do wyśledzenia!
R: Ale czy teraz ktoś pana nie powiąże z tymi wszystkimi przestępcami?
A: Sram na was, nie rozumiecie o co chodzi w Bitcoinie, tylko ja rozumiem. Wy..ć dzbany.

Wywiad 2
R: Jest Pan znany na tagu z powodu krzewienia używania kart kredytowych BTC.
Może Pan nam to przybliżyć?
A: Tak, płacę tylko kartami VISA z BTC.
R: Żebym to dobrze zrozumiała. płacąc kartą z BTC, musi Pan przewalutować, żeby zapłacić sprzedawcy w euro?
A:Tak.
R: Czyli płaci Pan kantorowi fee za przewalutowanie po kiepskim kursie i dodatkowo Visa ściąga opłatę od sprzedawcy?
A: Tak, polecam wszystkim.
R: Nie, dziękuję chyba nie skorzystam.

Wywiad 3
R: Jest Pan wielkim zwolennikiem LN, to prawda?
A: Tak, rekomenduje każdemu LN.
R: Czy to prawda że każdy pośredni node pobiera opłatę, łącznie z nodem docelowym sprzedawcy?
A: Tak, ale może Pani postawić noda na starym komputerze z linuxem i używać satelity Blockstream, do wysyłania wiadomości do sieci Mastodon przy użyciu smsów.
R: Ale jaki ma to związek z przerzuceniem opłat na i utrzymania sieci na klienta?
A: Wie Pani opłaty są albo ich nie ma, to zależy od ilość commitów do mojego dodatku do gry Tibia, napisanego w HTMLu.
R: Uhmm. Dziękuję za wywiad.

Wywiad 4
R: Jawi się Pan jako specjalista od pomnażania kapitału, może jakiś porady dla naszych czytelników?
A: Proszę Pani, czy BTC rośnie, czy spada, ja zawsze kupuję i będę kupował nawet jak BTC będzie po 100 mln $.
Wtedy wezmę kredyt w banku na babcię, bo nie mam zdolności, nie ważne. Ważne jest to że dzięki temu czuję się człowiekiem wolnym proszę Pani, wolnym od zysku i nie muszę płacić podatków, bo nie mam od czego.
Rozumie Pani W O L N Y.
Tak na marginesie, niezły z pani MILF, ru... się pani?
R: Jest pan bezczelny, powiem to pana babci.
A: Niech się pani nie wysila, już ją też pytałem...

Wywiad 5
R: Proszę pana, halo, czy pan mnie słyszy?
A: Tak, przepraszam niewyspany jestem, śniło mi się że ukradli mi moje BTC.
Kim pani w ogóle jest? Czy pani jest Skitterem?
R: Wypraszam sobie byliśmy umówieni na wywiad.
A: Przepraszam, gdzie jest moja czerwona tabletka. Wie Pani, Morfeusz mi ją co dzień przynosi.
Zdradzę Pani coś. Skitter, on jest wszędzie, mówiłem o tym Morfeuszowi. Podejrzewam, że atak na WTC też przeprowadził Skitter.
R: Dobrze... dziękuję za wywiad. Jak będę wychodzić to zawołam Morfeusza, on z pewnością
wie gdzie są pana tabletki. PIELĘGNIARZ ! Do pokoju 69!

Wywiad 6
R: Muskowi udało się po 60 latach odtworzyć sukces radzieckiego kosmonauty Gagarina. Jest pan znanym specjalistą od SpaceX, może nam pan coś nam na ten temat powiedzieć?
A: Więc, za kilka lata Musk przyciągnie złotą asteroidę i będę ją eksploatować w kosmicznej kopalni a wtedy cena złota wtedy spadnie do zera hehe.
R: Ale jak cena spadnie to i cała ta inwestycja nie będzie miała sensu, kto by się zdecydował na taką inwestycję, która od początku będzie nierentowna?
A: Wie Pani że gdzieś dzwoni, ale nie wie Pani w której butelce. Ja proszę Pani włosy straciłem na podróżach kosmicznych i do Tajlandii i wiem co mówię.

Wywiad 7
R: Co Pan sądzi o przyszłej wartości Bitcoina?
A: Ethereum to shitcoin.
R: Ale wartość Bitcoina?
A: Ethereum to gówno.
R: Proszę pana czy moglibyśmy porozmawiać o Bitcoinie?
A: Hehe kup se XRP.
R: Nie rozumiem o czym pan mówi. Jak pan się zapatruje na zmiany jakie wprowadzi Taproot?
A: Hehehe Amecio mistrz ćmoków hehe
R: Dziękuję za wywiad. Do widzenia
A: Do widzenia, ethereum ssie hehe

Mam nadzieję, że ta seria wywiadów przybliżyła wam ruch BTC maksymalizmu.

#bitcoin #kryptowaluty #kryptoheheszki
  • 8
@b00t zapomniałeś o mnie.
Wywiad 8
R: podobno ma pan niebywałego farta
A: tak to prawda. Miesiąc przed upadkiem mt.gox #!$%@? z giełdy.2 tygodnie wcześniej przed klęska bitcurex #!$%@? także. I około 3 miesiące przed krachem bitmarketu #!$%@? w stylu klasycznym także.
R: to jest pan prze #!$%@?
A: tak jestem
R: dziękuję za wywiad
A: dziękuję i chciałem pozdrowić amelcia nieudacznika. Dowidzenia
@WhiskeyIHaze: sam sie czasem zastanawiam. ale jak to mówią do 3 razy sztuka. to mnie nauczyło ze krypto tylko na swoim priv. a najlepsze ze na kazdej z tych giełd przed upadkiem trzymałem 100% kapitału
@kry24: oj tam ja teraz trzymam 100% na coinbase ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mtgox nie zdążyłem wpłacić, o mało co się nie załapałem na scam z tym związany, nie wiem czy pamiętasz jak mtgox przestał wypłacać, to się pojawiała pseudo giełda, co oferowała "możliwość odkupienia twoich btc które były na mtgox". Mało brakowało a bym im wysłał kasę.
Bitcurex, długo na nim handlowałem, ale jak zrobili wyjebkę