Wpis z mikrobloga

popęd seksualny robi z nas bezrozumnych niewolników cipy, dlatego tak ważnym jest by wyzbyć się popędu, oczywiście nie da się go pozbyć w 100%, ale trzeba się od niego jak najbardziej zdystansować jak to tylko możliwe, bez tego nie można osiągnąć pełni człowieczeństwa. niewolnicy cipy są jak ćpuny którym odbiera zdrowy rozsądek kiedy w grę wchodzi gorący towar zwany cipą, tak rodzą się spermiarze, cucki, białorycerze i cała reszta tego wyjałowionego z godności plugastwa.
kiedy zdystansujecie się od cipy i ogólnie od popędu w kierunku kobiet i wasze zmysły na nowo odżyją i przestaną być zmącone to wtedy dopiero dostrzeżecie prawdziwą naturę kobiet. kiedy to osiągniecie, to wobec was kobiety stracą swoją najsilniejszą superbroń którą wojowały od początku istnienia ludzkości, broń, przez którą na świecie wybuchały wojny, ludzie popełniali morderstwa, samobójstwa i która doprowadziła do wielu cywilizacyjnych regresów czyli swoje cipsko, wtedy staną się one bezbronne, a wy wtedy dostrzeżecie jakimi mało mającymi do zaoferowania kreaturami one są. dlatego tak bardzo zależy kobietom na tym by faceci byli niewolnikami cipska i popadają w furię kiedy faceci podejmują próby odcięcia się od wpływu ich broni choćby przez takie czynności jak wybór abstynencji seksualnej czy zwykłe chodzenie na divy(tak, nie jest to wyzbycie się popędu, ale jest to odcięcie się od wpływu cip na nasze życie i pajacowania dla nich wybierając zaspokojenie za pomocą pieniędzy, bez bycia manipulowanym)
nie da się być światłym człowiekiem z klarownym spostrzeżeniem na świat mając umysł owładnięty cipskiem, owszem, można być inteligentnym niewolnikiem cipska, większość ludzi na świecie jest takimi niewolnikami, nawet naukowcy, ale będzie się de facto tylko zwykłym mięsnym robotem mającym przyćmiony umysł z brakiem przejrzystego spojrzenia na świat, dlatego właśnie od tysięcy lat, we wszystkich największych kulturach i liczących się religiach świata wszystkim mnichom i innym osobom szukającym duchowego rozwoju zalecano abstynencję seksualną, a do klasztorów i zakonów nie przyjmowano kobiet.
#przegryw #blackpill #nofapchallenge #monkmode
  • 65
@Still22lvlCrock: zależy dla kogo, faktycznie gdyby nie perspektywa cipy to większość facetów nic by ze sobą nie robiła, ale jednak wielu ludzi wyzbyło się popędu, a jednak osiągnęło w życiu dobra które przysłużyły się w sposób niemożliwy do ocenienia dla całej ludzkości jak np. Izaak Newton. bycie motywowanym cipą to naprawdę niegodna motywacja
@LittleStulej: czy ja napisałem gdzieś, że mi to przeszkadza? czy jesteś kolejną osobą nie umiejącą obiektywnie ocenić rzeczywistości? przeczytałeś w całości mój post?
tu nie chodzi o żadne spędzanie czasu, bo gdyby o to chodziło, to mógłbyś ten czas spędzać z kimkolwiek kto jest interesujący(czyli tym bardziej nie z kobietą, bo one są strasznie nudne i bez zainteresowań, no chyba, że jesteś na tym samym poziomie co one), tu chodzi o
@LittleStulej: wiesz debilu, że spermiarzami nazywa się właśnie takie osoby jak ty- niewolników cipy, więc jeśli komuś w tym gronie sperma zalała mózg, to obawiam się, że właśnie tobie.
mylisz się kolego, po prostu albo nie przeczytałeś tego ca miałem do napisania, a pomimo to bezczelnie sie pod tym postem wypowiadasz, albo w podstawówce nie nauczyli cię czytania ze zrozumieniem i interpretacji tekstu pisanego. wyjaśnie ci moje intencje. zacznimy od tego,