Wpis z mikrobloga

Jak to działa na stronach typu #sendit #furgonetka #epaka itd. jak chce wysłać np. #paczkomaty to ceny w cenniku to już finalna cena czy dochodzą jakieś opłaty typu odbiór kuriera i przede wszystkim czy sobie normalnie wypełniam, drukuje, naklejami sam nadaje czy gdzieś indziej to zawożę? Bo wystawiłem trochę gratów na olx i sie powoli sprzedają, jakos duzo tego nie bedzie kilkanascie-dziesiąt wysyłek maks, ale jak rozchodzi się tylko o to czy wypełnie formularz i opłace na tej czy na tamtej stronie, a pozwoli oszczędzić na każdej paczce to sumarycznie coś tam się uzbiera, a mi to rybka gdzie to wypełnie. No i czy mogę sobie z takich stron skorzystać jako osoba fizyczna czy to wymaga DG i umow z tymi pośredniakami? Ew jakie stronki polecacie? #kurier #kurierzy #kiciochpyta
  • 4
@Matti92: pamiętaj tylko ze furgonetka liczy rozne ceny w zaleznosci od rozmiarow paczki wysyłając inpostem. Jeśli skorzystasz z mojego kodu rabatowego to bedziesz mial -10% na pierwszą paczkę na furgonetce. Kod wpisujesz w ostatnim etapie zamawiania przesyłki.