Wpis z mikrobloga

  • 48
Powiedz polakowi że grasz na xboxie/plejaku to zaraz się zacznie festiwal #!$%@?. Grasz na ps/xboxie? Eee, ps/xbox jest lepszy bo blablablaba.

Tyle energii marnować dla kawałka plastiku za gora 2 klocki, toć to niepojęte. Przecież wojenki telefonowe tyle emocji nie budzą i tyle hejtu z ludzi się nie wylewa.

Nawet mi was nie żal (specjalnie z małej litery) biedaki, które odkładają przez 5 lat żeby kupić sobie najtańszą wersję swojej ukochanej konsoli i potem przez całą generację hejtować przeciwny obóz, a wynikami sprzedaży podniecacie się jakbyście mieli z tego %.

#xbox #xboxone #ps4 #ps5 #konsole #gry
  • 16
@Zevs: niby tak ale nie do końca. Zgadzam się z tym że polaczki jebią się o to, która lepsza ale bez przesady żeby odkładać tyle na nową... Takie samo #!$%@? jest o iPhone jaki to kurła drogi a takie gówno ale tu faktycznie jest już problem finansowy. Na zachodzie na takiego iPhone pracujesz 2 tygodnie u nas lekko miesiąc. Pozdro dla wszystkich graczy niezależnie od platformy
, jesteśmy jednak jedną rodziną.
@Zevs: no generalnie zgadzam sie z tym postem, ale niestety w dobie internetu i dostepu do informacji orwz produktow online jakos nie jestem w stanie zrozumiec ludzi, ktorzy kupuja xboxa. #!$%@? exy, zreszta wyniki mowia same za siebie i taka jest prawda a nie tam "wojenki" - to fakty.

@Zevs: W każdej grupie społecznej znajdzie się #!$%@? której nikt nie lubi, i która musi pomlaskać jęzorem, a cała grupa jest za to #!$%@?. Czy to homoseksualiści, katolicy, jakiś zjeb w klasie czy inny gamer. Tak już jest i będzie, a tym bardziej w internecie gdzie nie trzeba pokazywać ryja i nazwiska. Zobacz sobie ile osób obserwuje tag danej konsoli, i ile ma #!$%@? (jakiś post znajdziesz) o to która jest
@Kuburro: chyba nie masz żadnego znajomego ze Switchem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ubzdurają sobie, że to też jest konsola ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i ile się tego nie sprzedało i Nintendo to już w ogóle exy najzajebistrze, gdy Ty nie dajesz #!$%@? o jakieś indyki/platformówki na kalkulator z
@Zevs: Ten problem dotyczy graczy wszystkich platform. Konsole czy PC nie ma znaczenia. Najbardziej bawi mnie to PC master race... #!$%@? ze 90% tych PC nie jest master race i odpalają gry w takiej samej jakości co konsola.