Wpis z mikrobloga

elo, #rozowypasek we fochu sam postanowił się wziąć za #led pod szafkami w kuchni, kupiła taśmy i zasilacz, gdzieś zawiozła do #elektryka (!) coby jej podłączył czy podlutował, zasilacz jest modułowy, taki blaszany, terminale nie są niczym zasłonięte, czy to do kuchni się nadaje? czy to nie powinien być jakiś dedykowany do kuchni, coby można było wsadzić do szafki? bo ja tego w szafce nie widzę, dotkniesz do 230V i pożar gotowy, tak to bym się nie martwił czy zrobi na taśmę klejącą czy nie, ale jednak wolałbym żeby chaty nie spaliła
maniel - elo, #rozowypasek we fochu sam postanowił się wziąć za #led pod szafkami w k...

źródło: comment_1592118934QO3T4XHYc7GcXzfcJ3rLG9.jpg

Pobierz
  • 11
@powaznyczlowiek: tanio, bo z allegro, ja już od lat o tym gadałem bo mamy dość ciemną kuchnię, ale nieee, po #!$%@? pieniendzy wywalać, dopiero teraz poczuła potrzebę bo u znajomych zobaczyła, nad garami mamy pochłaniacz z własnym oświetleniem, ledów tam ma nie być;-)
@comfyStefan: czymże są pieniądze wobec DUMY!!!!11 nie musiała się zniżać do mojego poziomu żeby mnie o to poprosić, aczkolwiek specjalnie mnie o to prosić jakoś nie trzeba by było bo rozwiązanie na oku mam od dłuższego czasu;-)
@wedrowycz: z tego co obadałem te zasilacze, to instaluje się je w obudowach urządzeń, które zasilają, jakieś deddykowane obudowy? bo google znajduje mi jakieś obudowy do pc itp