Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szybkie pytanko do Mirków i Mirabelek, jak najlepiej obalili byście argument: "Osoby nie mogące pozwolić/nie chcące mieć dzieci nie powinny wgl uprawiać seksu ponieważ antykoncepcja nie jest w 100% skuteczna" Uderzyło mnie to gdzieś na FB, co o tym myślicie ? Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pytanie #zwiazki #seks #edukacja #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #rozowepaski i trochę #bekazprawakow i jeszcze #bekazkatoli
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Harmideron: niewątpliwie skuteczne ale obniża jakoś, jest problematyczne w stosowaniu a tabletki mogą być niewskazane zdrowotnie, moje pytanie nie dotyczy najskuteczniejszy metod antykoncepcji tylko kontry na prawackie "szklanka wody zamiast" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Don_Simon: ale samo założenie jest złe gdyż dopasowana prezerwatywa do której się nie spuścimy podczas stosunku daję 100% szans na brak ciąży.
Wychodzi na to że sama potrzeba aborcji w przypadkach posiadania mózgu jest zbędna co opisałem powyżej. Nie licząc oczywiście gwałtu, zagrożenia matki czy chorób wrodzonych
@Don_Simon: osoby, które nie chcą żeby rozjechał je samochód, powinny siedzieć w domu. Każdy wie przecież, że na zewnątrz możesz natknąć się na Tomasza Hajto.
W sumie na takie głupie gadanie nie ma kontrargumentu bo tych ludzi i tak nie przekonasz. Ja uważam, że aborcja na żądanie we wczesnym etapie ciąży powinna być legalna. Jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na dziecko, a antykoncepcja by zawiodła miałby wtedy jakąś opcję. Tabletki
@InterferonAlfa_STG: nie wszyscy, wypadki się zdarzają, ale nie wiesz o tym, bo dla ciebie nieplanowana=pewnie ktoś z patoli.
A Patola ma w dupie ciążę, uwierz mi, dla nich ciąża to wręcz najlepszy środek antykoncepcyjny, bo, hehe, nie zajdziesz w ciążę jeśli jesteś w ciąży. Dla patoli to kasa na chlanie i tv. To normalne szukają rozwiązania problemu.
@Olsea: trafilas tylko z tym facet, bo pewnie mam 2x wiecej lat niz Ty.
Mi sie nie zdarzylo latac po postinor, ale nie raz, nie dwadziescia komus ogarnialem, bo mam dojscie.
I tak uwazam, ze tylko patola olewa ciaze - bo jakos to bedzie.
Inni ida po postinor, a jak sprawa powazniejsza to jada na slowacje.

Ale mi sie to nigdy nie zdarzylo, nie musialem takiej wycieczki dziewczynie organizowac.