Wpis z mikrobloga

Vectra bez wcześniejszej informacji podniosłą mi abonament o 5 zł. Ktoś miał taki przypadek? Chyba czas się zawijać skoro wprowadzają takie praktyki. Jaką alternatywę polecacie we Wrocławiu?
#vectra #wroclaw
  • 19
@isInteger: obawiam się Mirku że musiałeś dostać tego maila. ja go dostalem razem z fakturą (chyba z kwetnia). informowali w nim o tym, że taka zmiana nastąpi. co więcej informowali o tym, że na tej podstawie (zmiana regulaminu) można było odstąpić od umowy bez okresu wypowiedzenia.

przykro mi że tak się to ułożyło. niestety o info chyba było słabo rozpowszechnione (ale tutaj na wykopie też o tym trochę pisaliśmy)
@Gostek: serio jest 5 zł kary za brak płatności w terminie? ja dotychczas spóźniłem się ze 2 razy (przez 8 lat prawie) i powiem że nie dostałem tak wysokiej kary. jakieś groszowe sprawy za dzień zwłoki.

@isInteger: dziwne. mam wrażenie że bardziej prawdopodobne jest jednak że tego maila wcale nie było. sprawdzę w panelu klienta, ale u mnie w gmail'u nic się z tym mailem nie stalo złego (ale nie
@ghoulas: 4 lata to w mojej historii nic, bo ja mam internet od Vectry praktycznie 8 lat.

i nie zgodzę się że Vectra to najgorszy dostawca internetu. to się różni regionami. w jednym miejscu ludzie będą narzekać na UPC, w innym na Vectrę, gdzieś jeszcze na inną firmę.

dlaczego? bo infrastruktura nie jest wszędzie taka sama. pracownicy lokalni (w tym technicy) też nie są wszędzie tacy sami - więc mówimy tylko