Wpis z mikrobloga

@oszty ale śmianie się z bicia kobiet było tu krytykowane setki razy, więc nikomu nie trzeba o tym przypominać, w dodatku gdy jest to zestawy problem niż bicie mężczyzn przez kobiety. Może dlatego odebrałem twój komentarz jakby to była "ale kobiety mają gorzej" ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
a jakby tak przekazać te screeny pracodawcom tych pań? Jedna z nich to Child Development Officer w: Glasgow City Council ¯\_(ツ)_/¯ A o ile mi wiadomo takie tematy są tam bardzo newralgiczne.
  • Odpowiedz
@KapitanTorpeda: byłem w podobnej sytuacji więc nauczyłem się już ;) Bez doświadczenia, racja. dasz się bić i jeszcze będziesz przepraszał upraszczając i dał się traktować jak ścierwo.
Teraz nie mam problemu powiedzieć komuś do widzenia, czy się bronić. wierz mi. a zdrada i tak zaskutkowała tym że przestała dla mnie istnieć to był dla mnie deal breaker od początku. Jak tylko miałem na to dowód to nie odezwałem się od tego
  • Odpowiedz
@sa_powody_do_mruczenia: Ale te kobiety mają rację - bo to jest generalnie beka, żalenie się z małżeńskich spraw na zewnątrz.

Ale TAK SAMO trzeba traktować absurdalne płacze kobiet, że mężowie je biją. Litowanie się nad babą, która chrzani, że bije ją mąż to jest taki nonsens, że ja pierdzielę. Co, nagle ktoś ją tam teleportował, do tego rzekomego potwora i kazał jej z nim mieszkać? Sama taki dom stworzyła.

"Przemoc domowa" dotyczy
  • Odpowiedz
  • 0
@oszty wykop w większości składa z młodych mężczyzn to trudno by nie było przewagi, żarty o przemocy są generalnie akceptowane w społeczeństwie. Ale jednak ja wskazuje na to że w środkach masowego przekazu tylko przemoc wobec mężczyzn jest przyjmowana jako okej a wobec kobiet nie.
  • Odpowiedz