Wpis z mikrobloga

Może znajdzie się ktoś miły i coś doradzi :)
Zastanawiam się nad zakupem LAZARO X-FORCE V3 17 lub KANDS AVANGARDE CROSS DEORE 2020r 17.
Kands jest droższy o 5 stówek, przerzutki deore, hamulce hydrauliczne z kolei Lazaro full alivio i hamulce v-brake.
Mam 161, na tagu czytałam że lazaro ma dziwną geometrię i nawet osobom wyższym ode mnie ktoś polecał 17' ?
Które hamulce lepsze? Warto dopłacić za tego z deore, czy późnej w razie napraw też to będzie droższe i nie ma to aż takiego znaczenia?
#lazaro #kands #rower
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Diamorfina: nic mnie chyba w rowerze tak nie wkurzało jak hamulce v-brake. Za małolata ciągle zrywałem te linki i ślęczałem nad regulacją klocków żeby jako tako to hamowało a koła zawsze się trochę skrzywią i efekt i tak do dupy. Wprawdzie jestem niemily ale zrobię wyjątek i dobrze doradzam - bierz tarcze koniecznie.
@Hiter: dokladnie - nie rozumiem tego hajpa na tarcze e rowerach crossowych. W montejbajkach absolutnie widze potrzeba dla tarcz, ale nie w crossie, gdzie wieksozc ludzi bedzie jezdzic po miescie albo szutrze. Nie widze sensu dla tarcz w crossach.