Wpis z mikrobloga

  • 0
@rio97 wiesz co, mi zarówno typ którego na mieście spotkałem i sprzedawca polecił rozmiar mniejszy niż sugeruje marin. Zamiast L wzialem M od dobrze się na nim czuję, właśnie wróciłem z pierwszej jazdy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Atryu od trzech lat jeżdżę z sakwami, dotąd było to mtb i podjazdy w górach to była katorga. Pojechałem z Podkarpacia do Węgier, zjechałem Chorwację od Zagrzebia do Dubrownika ( ʖ̯), a w zeszłym roku TraNsylwanię dookoła i doszedłem do wniosku, że muszę rower zmienić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Maciuss nie, 2.0 turbo. Mój ma już 300k, sam nim zrobiłem 50k i nie narzekam. Części są tanie bo możesz z Forda Focusa mk2 zamienniki stosować do podwozia bo to ta sama platforma. Co do 1,6 nie mogę nic niestety powiedzieć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slabyslabek: Mamy bardzo podobne wymiary, ciekawi mnie że dobrałeś M. Jak sprzedawca argumentował mniejsza ramę? Ile ona ma w cm/calach? Widzę że gravele podają głównie w cm. Też wlasnie mam tylko mtb i rozglądam się za czymś podobnym.
  • Odpowiedz
@slabyslabek: 180cm i M? Hmm, ja mam 183cm i w L musiałem wpakować dłuższą sztycę, bo ta standardowa krótka. No ale ja mam budowę dłuższe nogi, krótsza góra, nawet mostek tam o 1cm króciłem.
  • Odpowiedz