Wpis z mikrobloga

@dzihau: malo ludzi lubi podawac wage, bo moze miec na tym punkcie kompleksy czy cos. tez jest sprawa ze jedna laska majac 60kg moze wygladac jak bogini a druga tez z 60kg jak worek ziemniakow
  • Odpowiedz
@Mateuszek7: inny niz ten xDD kocham to ze tutaj kazdy probuje sie o wszystko #!$%@? co bys nie napisal, pisze ile waze to mimo ze to malo to jestem gruba, mowie ze imo i tak wygladam dobrze to mam niska samoocene napisze ze uwazam ze jestem fajna zaraz sie zleci 10 osob ktore mi powiedza, ze wcale nie kc wykop
  • Odpowiedz
@roon0koh musisz być duszą towarzystwa na imprezach, oczywiście jako typowa różowa nie odpowiedziałaś na pytanie tylko zmieniłaś temat, klasyk. Z tymi kilogramami ofc zartowalem, ale widac złapałas triggera. Widac że jesteś niedawartosciowana. Tu większość to spermiarze więc będą cie klepali po plecach. A czlowiek znający swoją wartość oleje albo się uśmiechnie, a ty musiałaś odpisać że jesteś taaakaa zajebista xD
  • Odpowiedz
@Mateuszek7: wystarczajaco dlugo mam tu konto panie zielonko zeby sie nie triggerowax waszym #!$%@? za to bardzo lubie was podkrecac i czytac takie wysrywy jak ten Twoj zwlaszcza jak chcecie mi udowodnic jaka to ja nie jestem xD typowy wykopek napisz mi jeszcze ze rucham sie z murzynami i bedzie komplet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz