Wpis z mikrobloga

Wyglada zajebiscie ale zastanawiam się jak skóra reaguje z czymś co przypomina folie. To się zdejmuje co chwile czy jak?
  • Odpowiedz
@Kruqu: ta folia jest tylko do momentu nałożenia włosów, pod folią jest siatka i to tą siatkę się przykleja do głowy, ale na folii bazgrają i potem dopiero robią tą perukę
  • Odpowiedz
@Kidd_Slave no właśnie z tym jeszcze lipa bo podobno 3-6 tygodni i trzeba zdjąć, ogolić głowe, umyć itd. Trwałość tego też nie powala bo czytałem, że po roku trzeba nowe zakupić
  • Odpowiedz
@ElenaGilbert: @Fiodooor: @kurt_hectic: @Kidd_Slave: @Major_Kogz: @Kidd_Slave: @adekad: @ElenaGilbert: @Kruqu:

moja różowa pracowała w firmie która dystrybuowała te systemy i peruki dla kobiet przez 3 lata.
to niezwykle dynamiczna branża zyskująca na popularności z tygodnia na tydzień.

mity do obalenia.
nie trzyma się 3-4 tygodnie.
pot ze skóry głowy oraz powstający naskórek (tak, człowiek tworzy nowe wartstwy skóry przez całe życie)
powoduje że głowa
  • Odpowiedz
@Shewie: mam bardzo ważne pytanie. czy istnieje system włosów przy którym nie widać "sztucznej" przedniej linii włosow? zakładam, że nie ma takiego czegoś. Jednak uprzedzając Twoją odpowiedź, sądzisz że kiedykolwiek jest szansa by takie coś wymyślić?
  • Odpowiedz