Wpis z mikrobloga

Mam takie myśli, chciałbym żeby 2020 to był ostatni rok mojego życia. Pracuję ciężko, ale tak na prawdę nic nie mam. Nie mam mieszkania, bo to setki tysięcy złotych. Nie mam samochodu, bo mnie nie stać na utrzymanie go. Jestem nikim i w dodatku brzydkim. Nigdy nie znajdę prawdziwej miłości, bo widzę jaki niesmak budzi moja obecność gdziekolwiek, a próby nawiązania relacji są przerywane już na starcie. Ale ja już się z tym pogodziłem. Fakt, było trochę smutno na początku, gdy zrozumiałem na czym polega życie w kapitalistycznym konsumpcjoniźmie. Biedni łamią sobie karki dla bogatych. Biedni ciężko pracują na majątki bogatych, a sami dostają grosze. Bez pieniędzy, mieszkania i realnych dóbr nie możesz liczyć na „miłość” partnerki/partnera. Zawsze będziesz tym nieudacznikiem i nierobem w mniemaniu innych. Nie chcę żyć w świecie w którym to ile posiadasz określa twoją pozycję i status społeczny. Bo gardzę pieniędzmi, to skomplikowane narzędzie do zniewolenia biednych. Psycholog sprzedał mi czczą gadkę o akceptowaniu siebie za dwie stówy. Nie chcę już żyć, nie chcę. Naprawdę nie chcę już żyć.

#przegryw #samotnosc #tfwnogf #tfwnobf
b.....9 - Mam takie myśli, chciałbym żeby 2020 to był ostatni rok mojego życia. Pracu...

źródło: comment_1592526358w7n7AxJ0K2emCSStOgpn5O.jpg

Pobierz
  • 45
@bakus_biszkoptowy69: Zanam kilka osób, które nie miały mieszkania ani samochodu a ich stan konta był bliski zeru a czasami na minusie. Nie wspominając o miłości. Zero przyszłości w tej Polsce. Ale zamiast myśleć o najgorszym scenariuszu wzięli się w garść.
Wyjechali za granicę. Teraz ich życie jest takie o jakim zawsze marzyli. Mają wszystko. Dlatego zastanów się czy nie lepiej jak najszybciej stąd #!$%@?ć niż pisać takie wysrywy o tym jak
@bakus_biszkoptowy69:
No proszę cię, jesteś bardzo samolubny. A pomyślałeś o tych wszystkich madkach, menelach, bezrobotnych i politykach którzy potrzebują pieniedzy które powinieneś wypracować i im oddać??
Oni nie daliby sobie rady bez Ciebie, jesteś potrzebny, wręcz niezbędny w życiu/dla życia tyyyyylu ludzi. Nie zapominaj o tym.

@bakus_biszkoptowy69:
No tak, na pewno brak pieniędzy powoduje, że nie możesz nic wyrwać xD
Praktycznie całe studia nie pracowałem i groszem nie śmierdziałem, a jakoś co tydzień-dwa coś się wyrwało.
Prace za te 3k z hakiem (co wystarczy na ok zycie) tez mozna od reki znalezc, a po jakims czasie awans. No ale lepiej plakac jaki to swiat jest zlt xD