Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zajcu94: powiedz mi uczciwie z ręką na sercu, że większość tych graczy krytyków to normalne opinie a nie flashmob.

Ponadto no nie wiem - raczej powinno się zagrać w grę żeby ocenić grę a nie przeklikać na jutubie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wiosen: Już napisałem. Te opinie wynikają z rozczarowania i rozgoryczenia rozwiązaniami fabularnymi. To wyraz sprzeciwu, bo co innego mogą zrobić. Podsumowanie tego słowami "bo to homofoby i incele" jest bardzo niesprawiedliwe.
I większość tych negatywnych ocen jest na podstawie fabuły. No bo nawet jeśli gameplay jest w porządku, to co z tego, skoro fabuła leży.
Zresztą, pierwsza część nie była jakaś wybitna pod względem rozgrywki, bo to właśnie relacje między postaciami
Histori tego rutera i tak byś #!$%@? nie zrozumiał


@tajpej: Historii może nie, ale mam pewne podejrzenia co do jego charakterystyki cieplnej, biorąc pod uwagę umieszczenie bezpośrednio nad kaloryferem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zajcu94: ja naprawdę lubię walki o idee, jak wybuchło gamergate to byłem całym sercem. Ale czy nie chodziło o to, że dziennikarstwo było słabe że kolesioskie, że nawet nie przechodzą gier tylko oglądają patrzą etc?

Ale jak zbierze się gromada ludzi to nagle można oceniać po filmikach. I nie oszukuj się, ludziom ktoryn rzeczywiście zależy na jakieś fabułe jest mniejszość. Reszta to trolle, /pol/acki I inni ludzie którzy nie przepadają za