Wpis z mikrobloga

#kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Kradzieży audi - podczas składania zawiadomienia policja dostała cynka że złapali złodzieja który jechał ul. Jesionową, wyjęli go z samochodu na środku jezdni i zabrali na komisariat (niestety nie widziałem mordy) , auto oczywiście znów na innych blachach, przez jakieś 2 godziny trochę spowalniało ruch także proszę o wybaczenie ( ͡º ͜ʖ͡º) gruz już zabezpieczony - tym razem dużo lepiej niż poprzednio, najbardziej cieszy że udało się złapać winowajcę i pewnie czekają go przymusowe wakacje :D pic rel z dzisiejszej akcji
Szacun dla policji że tak szybko udało im się złapać sprawców.
endriu92 - #kielce #motoryzacja #policja mam nadzieję że to już ostatni wpis nt. Krad...

źródło: comment_1592585840P62Q9vCPFQ2323WDD08YhS.jpg

Pobierz
  • 124
@szpinag szczerze mówiąc to pewnie duzo nie dostaną ale jak już ich złapali to może wyjdą kolejne "kwiatki" i coś im jeszcze przybiją. Za moje auto będą sądzeni z artykułu 289 kk czylli Krótkotrwałe użycie pojazdu mechanicznego (art. 289) § 1. Kto zabiera w celu krótkotrwałego użycia cudzy pojazd mechaniczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.