Wpis z mikrobloga

Już o 21:00:00 kolejna dawka kodów $50 przy zakupach za min. $100 na wszystko na aliexpress. Lista obecności w pierwszym komentarzu, powodzenia :)
KODY

Kolega @klotz (dzięki za zwrócenie uwagi) sugerował aby dodać informację że jutro o 9:00 czyli w porze ofert czasowych nie będą działać karty mBanku, więc jeśli ktoś używa to doradzam zmienić metodę płatności lub doładować revolut wcześniej ;)
#aliexpress #cebuladeals
AliPaczka - Już o 21:00:00 kolejna dawka kodów $50 przy zakupach za min. $100 na wszy...

źródło: comment_1592675131X9ZVd1vJd5KITWHEqPfqdz.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Błędy się zdarzają, jesteśmy tylko ludźmi, a ty zrobiłeś to nieświadomie. Ale miło będzie jak wyjaśnisz, co to się odjaniepawliło, bo dzisiaj zmieniłem technikę klikania i może byłby miód, a jest ocet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AliPaczka: Dzięki tobie już w tym tygodniu zegarek mi siadł i zresztą dobry mirek jesteś. Chodzi mi tylko, żeby już się dowiedzieć co to tam się stało, że się namieszało. Może będzie nagroda pocieszenia ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@resuf nie, gdyby tak było to byłaby spora afera ;) Kuponów jest niewiele. Zresztą na aliexpress jeśli już to zwykle produkty drożeją nieznacznie przed wyprzedażą a na wyprzedaży spadają do okolic normalnej ceny. Tylko masz wtedy równe kuponyn więc ostateczna cena wychodzi i tak niższa.
  • Odpowiedz