Wpis z mikrobloga

@Agret wygladasz trochę jak Jared Padalecki, tylko: 10 lat młodszy, bez makijażu, zarostu, włosy nie ogsrneite i ogólnie mina jakby Ci ktoś żelazkiem #!$%@?ł.
Ale chyba ryj do odratowania
@Agret: Fryzjer na dzień dobry, zakolak nie jesteś wiec coś ci porządnego na głowie ogarną, jesteś chudy zakładam więc spokojnie kup sobie basicowe koszulki typu slim fit, dopasowane a nie wiszące na Tobie, jeansy tez typu slim i tak jak mówi reszta rusz dupe trochę żeby opalenizny złapać, będziesz lepszy niż 70% wykopków trust me ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Agret: słyszałeś kiedykolwiek o czymś takim jak fryzjer? A koszulkę, bluzę czy co to wgl jest podkradłeś starszemu bratu? Uczesz się i zacznij ubierać ubrania w swoim rozmiarze to może coś z Ciebie będzie. Nie trzeba mieć szczęki chada żeby wyglądać jak człowiek...
akurat @Blackpill_RAW To mój główny mentor chciałbym żeby zaszczycił nas tutaj w sekcji komentarzy i opowiedział czego brakuje mi do pełni szczęścia. Nigdy prócz jednej dziewczyny w podstawówce nie miałem. Mam 37lat, żyje samotnie. Próbowałem startować do kilku różowych ale były tylko mile jakby z litości.


@Agret: Nie chcę Ci bluepillować mój drogi uczniu. Ale jeśli to rzeczywiście, Twoje zdjęcie to mają tutaj rację, że ujęcie jest tak kiepskie, że możesz
@Agret: Ja nie wiem czemu się czepiają. Moim zdaniem wyglądasz spoko, chociaż fakt, zdjęcie jest koszmarne. Poproszę lepsze ustawienie kamery + uczesz się (włosów raczej nie obcinaj, chociaż po zdjęciu to nawet nie widać dobrze, jaka to fryzura i jak wyglądają). Zrób porządną fotkę i wrzuć, wtedy będzie można cokolwiek oceniać, teraz to wróżenie z fusów.