Wpis z mikrobloga

Chciałbym, żeby Polacy dali szansę. Naprzemienne głosowanie na PoPiS i gadanie, że jak rządzili jedni to za drugich było gorzej i odwrotnie nic w naszej codzienności nie zmieni.
  • Odpowiedz
widać nie macie pojęcia jak wyglądała jego kampania. Żaden z pozostałych kandydatów nie ma porównania z jakością przeprowadzenia, jej przejrzystością, otwartością i liczbą rozmów z ludźmi


@2mack: Skąd takie wnioski? Jeśli do ogółu przebiło się tylko płakanie to świadczy o wszystkim. Spotkania robi każdy, największe Trzaskowski i Bosak. Gdyby nie Kidawa w "poprzedniej" kampanii to Hołownia skończyłby z 1%, a tak to miał darmową reklamę w TVN24 przez całe dnie i
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: jeśli już coś jest niejasne to jedynie prekampania. Nie chodzi o liczbę spotkań a sposób ich prowadzenia.
Teraz darmową reklamę wszędzie ma RT i to jest fakt. Jak najbardziej eksponowanymi wiadomościami np. na wp.pl jest, że RT popiera mistrz Polski w badmintona albo jak wyglądał ślub RT 18 lat temu.
Na wykopie to samo. Na głównej ląduje news o tym, że RT je dżem albo mówi komuś, że brzmi jak
  • Odpowiedz
Hołowni nigdzie nie były pokazane, to nie jest winą Hołowni a oczekiwań odbiorców i wyborców, którzy wolą stand-up albo sensację od merytoryki


@2mack: W mediach powiązanych z opozycją promowano dwóch kandydatów: Hołownię przez kilka miesięcy i Trzaskowskiego przez ostatni miesiąc. Nikogo więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak "dostaliście" najwięcej ze wszystkich.

Nie chodzi o liczbę spotkań a sposób ich prowadzenia.


@2mack: Czyli?

jeśli już coś
  • Odpowiedz
@szymon_holownia: Panie Szymonie. Niedawno miałem okazję odwiedzić miejscowość Tykocin, mieszczącą się na Podlasiu. Na zamku, który jest jedną z większych atrakcji tej miejscowości, ku mojemu zaskoczeniu umieszczony był wielki baner wyborczy promujący Pańską kandydaturę. Przyznam, że pomijając wszelkie sympatie, czy też antypatie polityczne pierwsze co mi przyszło wtedy do głowy to zerwanie tego i umieszczenie w koszu. Nie wiem jak w przypadku innych osób odwiedzających to miejsce, ale w moim przypadku
samiel - @szymon_holownia: Panie Szymonie. Niedawno miałem okazję odwiedzić miejscowo...

źródło: comment_1592987814kXGkzK5SUNYDGE4JTDzfpU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: duże środki to 39 tyś? I zdecyduj się czy był promowany przez TVN czy przebił się tylko płaczem
Po spotkaniach zawsze przez kilkadziesiąt minut odpowiada na pytania stojąc wśród ludzi i robi sobie z nimi zdjęcia
  • Odpowiedz