Wpis z mikrobloga

@Candy51: pracował też dla TVP, Rzeczpospolitej, Wprost, tygodnika powszechnego czy religii.tv. Od kilkunastu lat śledzi politykę i ma dość - tak jak i większość ludzi - upartyjnionych prezydentów. Prezydent musi być niezależny, ma dbać o praworządność i obywateli, a nie być pionkiem swojej partii. Ma być sędzią na boisku a nie piłkarzem jednej z drużyn. Od lutego prowadzi kampanię, mając konkretny program, przez co wszyscy dokładnie wiedzą, czego można się spodziewać
@k0nda: Tak samo nie wiem czy Ty jesteś bezstronny i czy Twoje ataki nie mają na celu zdeklasowania potecjalnych przeciwników w kampanii lub dostajesz pieniądze za takie komentarze. Tego nie wiem. Nie wiem czy tez "płaczek" bedzie dobrym prezydentem i czy nim wogóle zostanie. Ale wiem, ze chciałbym zeby w naszym kraju zakończyła się w końcu ta iluzja demokracji. Wybory spośród ludzi ktorzy sa nam narzuceni. A jak będzie? Pewnie jak
@Yataman: PiS powiedział, że zrobi wszystko żeby wygrać, nawet jakby trzeba było złamać zasady, skoro będą u władzy to ujdzie im na sucho, więc jeśli naród się nie zbuntuje, to dalej będzie bezkarność i brak sprawiedliwości.. nikt mi nie płaci za posty, chciałbym xd płaczek nie będzie dobry, nikt mądry za nim nie stoi.