Wpis z mikrobloga

Czy jako prezydent podpisze Pan ustawę przywracająca ten program w tej samej formie


@MarekSitko:

Pytany o to, czy metodę in vitro powinno się refundować, Hołownia powiedział: "Jeżeli państwo na to stać - to, oczywiście, tak". To jest siedem lat rozmów, spotkań. (...) Ja wolę chyba uczciwie powiedzieć jasno, że zmieniłem moje poglądy, poszerzyłem moją wrażliwość. Uważam, że powinniśmy ułatwić wszystkim parom, które chcą mieć dzieci, żeby zgodnie z osiągnięciami współczesnej medycyny
@MarekSitko: to, że związki partnerskie zakładają rozwiązłość (łączenie się w pary na chwilę, a nie na zawsze jak w przypadku małżeństwa (przynajmniej w teorii)). Katolik to ktoś kto żyje wg nauki Kościoła. Jeśli ktoś popiera rozwiązłość to nie żyje wg nauki KK.
@szymon_holownia Bardzo mnie cieszy, że się Pan zdecydował, choć pytania tutaj często są na bardzo absurdalnym poziomie :). Może ta 9:30 to jednak dobra pora, żeby uniknąć troli, trole śpią w dzień. Mam nadzieję, że ta godzina wystarczy, żeby wyłowić te na poziomie, ale też wnoszące coś nowego, coś, czego nie ma w programie. Ja sobie tutaj już kilka zapiszę:

Bardziej ogólne:

1. Co z klauzulą sumienia?
2. Jakimi państwami powinniśmy się