Wpis z mikrobloga

yhym. Mamy wspólną konwersację na messengerze i grupè na fb do ustalania wspolnych imprez czy wypadów. Tylko on nie czyta nie odpisuje, nawet jak go otagujesz.


@wfd: Ja opisałem co mnie spotkało. Mało kto nie wychodzi, mimo bycia wołanym.
  • Odpowiedz
  • 4
@TerroriX to proste, robisz dzieci, które w przedszkolu i szkole poznają kolegów. Potem poznajesz matki i ojców tych dzieci i zapraszasz ich do siebie na grilla i tak rozwija się przyjaźń

Albo często zmieniasz pracę tak długo aż trafisz do grupy fajnych ludzi, wtedy zaczynasz z nimi pisać albo spotykać się po pracy
  • Odpowiedz
Troszkę na tym czasem cierpie, bo w wieku 30 lat wywaliłem do Wawy, ale coraz mniej mi to przeszkadza


@KrzaczekPl: A nie jest tak, że akurat do Wawy trafia masa ludzi w wieku 25-35 z innych rejonów kraju i dlatego łatwiej tam o jakieś dłuższe znajomości, bo wielu zaczyna od zera?
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Wawa jest zarazem miastem mega możliwości, jak i tego jak możesz spaść. Warszawa jest tak rozległa uwiereż, że 60 km na rowerze robię i zwiedzam może 1/5 miasta.

Dla Ciebie może to może być raj

Jak i najgorsze i najgorsze wspomnienie

Jak chcesz to Ci pokażę kawałek Wawy co ja znam (oczywiście bez podtekstów), muzea, jak się poruszać komunikacją miejską itd, i sam klimat tego miasta.
  • Odpowiedz
@Kaijot Pfffff xD

Idealizujecie tych "przyjaciół" jak #!$%@? xD Można mieć znajomych i kolegów, nie trzeba od razu się "przyjaźnić" żeby być szczęśliwym w życiu i nie być "przegrywem", jak nazywa cię jakiś spierdoks z wypieku
  • Odpowiedz
@carnaval: Strzelectwo (ale nie jakieś pedalskie ASG xD), wędkarstwo, bushcraft, rekonstrukcja historyczna itp. ogólnie wszystko co outdoorowe, takie środowiska są zazwyczaj mega inkluzywne, a ludzie się tym zajmując są spoko, nie jakieś kuce-przegrywy.
  • Odpowiedz
@zapalsobiekota: wiesz taka wokalista, możesz ją kojarzyć zespołu Hey itd. Ale tak serio jak gwiazdy do ludzi z nagłośnienia mówią weź spierdlaj/zejdź mi z drogi, to Kasia była zaciekawiona kim ja jestem i dlaczego jej biegam przed twarzą. Z jej strony było mega podejście. Rok poźniej sobie odbiłem, bo jestem osobą co macha z tego najbliższego kontenera i łzy nigdy tak mi nie leciały jak Kasi, jak i nigdy nie widziałem
KrzaczekPl - @zapalsobiekota: wiesz taka wokalista, możesz ją kojarzyć zespołu Hey it...
  • Odpowiedz