Wpis z mikrobloga

Obejrzałem reportaż, i jest w nim mowa o próbie wręczenia łapówki w wysokości 1 mln PLN.
Jedna rzecz mi się nie zgadza.
1. 13:15 - TVN prosi o wysłanie zdjęcia z dzisiejszą gazetą
2. 13:23 - w ciągu 8 minut, ktoś zdążył kupić gazetę, i zrobić zdjęcie
3. pokazano pieniądze, gazetę i paragon, ale godzina na nim to 11:38
Czyżby prowokacja? Może Suszek chciałby to sprawdzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @Bitbay

#bitbay #tvn24 #telewizja #kryptowaluty #bitcoin #blockchaininfo
  • 25
@mike_123: po takim reportażu będzie zamieszanie przez jakiś czas, które nie wiadomo jak się może skończyć, szczególnie jak się zaangażują służby. Bezpiecznie jest wszystko z giełdy wypłacić, więc idiotyzmem byłoby się teraz rejestrować i wpłacać tam hajs. BTW gdzie to nagranie od agencji detektywistycznej, które ujawnił, chciałbym obejżeć?
@Kone1963: czyli generalnie:
1. Typ kupuje gazetę o 11.38 i oczywiście zachowuje paragon, na którym jest o dziwo wyłącznie gazeta.
2. O 13.16 pytają go o zdjęcie gazety z kasą.
3. Typ znajduje paragon i gazetę i jeszcze odcina górną część paragonu w 7 minut. Niby po co ? - i tak działa poza prawem to co to zmienia że ktoś będzie wiedział gdzie kupił tą gazetę. Jeżeli by na paragonie
@mike_123: a jak ktoś trejduje to jak? na krechę? po za tym na giełdzie trzyma osad dużo więcej ludzi z lenistwa i głupoty niż mogłoby się wydawać.
Faktem jest, że superwizjer już funkcjonuje od kilku lat ujawniając w tym czasie dużo afer, niby po co mieliby wyssać cokolwiek co było w materiale z dupy? Z drugiej strony mamy Suszka, którego każdy kolejny biznes to była wyjebka, więc jak dla mnie wniosek