Wpis z mikrobloga

@tomosano: niska zawartość tuszczu 19% jest kluczowa dla Bitcionowców i w interesie każdego z nas (chyba że ktoś już wyjechał i nie jest rezydentem). Zółtka mają go 0%, a bieganie boso gwarantuje że nie będzie go przynajmniej więcej niż już jest w organiźmie.

Dobrze że odpadł cukier 23%, ale pozostaje dużo do ulepszenia. BTC powinno być w ogóle jak waluta a jak każdy będzie zaglądał do koryta ile by nabrać to
@kml86 nie odpowiada mi dziewietnastowieczna bogoojczyzniana wolnosc z pilnujacymi jej goscmi z tatuazem polski walczacej na ramieniu, to zdecydowanie nie. Folklorystyczne instrumenty muzyczne to zaraza, ktora zaatakowala moj kraj. Fuj. Kwietne pola mleczy sa tym, co mnie uspokaja. Choc, do mocy bata.... chlastajacego sie przychylam. #!$%@? ja Jaskrem zostane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Obruni: i wtedy nastanie (POnownie) nowy folksodojcz zarządca naszym pięknym TVNowskim Kondominium bo jeszcze chyba tylko krypto nam nie ukradł a się szykuje
( ͡~ ͜ʖ ͡°). A ja widzę nie tylko białe albo czarne barwy-większość społeczeństwa niestety widzi tylko te 2 kolory od nastu już lat.. Chociaż POwiem w sumie że ten jeden z tych dwóch kolorów nabrał ostatnio sporo barw, takich QWERTY..