Wpis z mikrobloga

@boa_dupczyciel: Mam 6R15D w swoim Sarx035 i może nie mam porównania, bo to mój jedyny automat, ale jestem bardzo zadowolony. Rotor jest cichutki, odchyłka na poziomie +10s na dobę. Nic mi nie doskwiera z tych rzeczy, o których piszesz w swoim Alpiniście. Co do nakręcania to też nie widzę nic do czego można by się przyczepić, bo rezerwa chodu na poziomie 50h sprawia, że nakręcałem go tylko raz, zaraz po kupnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ZnubionekFan: mam 3 automaty więc siłą rzeczy czasem nakręcam. Nie mówię ze do nakręcania można sie przyczepić. To walka dobrego z lepszym. Mój Alpinist działał przez ponad pół roku w granicach +-2 s na dobę. Po tym zaczęły się schody. Nie wieszam psów na każdym 6R15 na nim ale jednak w wersji C to skandal.
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Bardzo ładna odchyłka, mój notorycznie się spieszy. Nie jest to bardzo upierdliwe, ale gdzieś po tygodniu dochodzi do błędu na poziomie jednej minuty. Mam nadzieję, że nie będzie to postępować zbyt szybko. Co masz na Miyocie?
  • Odpowiedz
@boa_dupczyciel: Kurde mam to samo z moim alpinistem. Zakupiony niecałe 2 lata temu, poczatkowo śmigał elegancko +2 sekundy, później +6 i tak jakoś to się utrzymywało. Ostatnio na homeoffice jakoś nie zakładałem zegarka, teraz wróciłem do "normalnej" pracy, zakładam alpinista, a tutaj jeb -120 sek/dobę xD.
Poszedłem więc do miejscowego zegarmistrza i oddałem do regulacji. Po 3 dniach odbiór "już powinno być dobrze". Teraz leci +60sekund/dobę :(

Wiem, że są 2
  • Odpowiedz