Wpis z mikrobloga

Kibic Realu Madryt @krissq2502 daje mi takiego screena i chce udowodnić, że karny nie był powtórzony mimo, że piłkarze z drużyny bramkarza wbiegli w pole karne, a jednocześnie pokazuje przykład brak powtórzonego karnego przy wyjściu bramkarza poza linię obiema nogami czyli idealny przykład do sytuacji Ter Stegena. Samozaoranie XD

Oczywiście @Beeercik i @Dzikus_Z_Detroit, którzy pisali o poprawnej decyzji sędziego z sytuacją Ter Stegena zgadzają się z tym screenem.

Taka tam hipokryzja. Jak to skomentujecie? :)

#mecz #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona
tomekwykopuje - Kibic Realu Madryt @krissq2502 daje mi takiego screena i chce udowodn...

źródło: comment_1593555620moqjlBZmMGL2A9Rh9UEnHe.jpg

Pobierz
  • 28
@tomekwykopuje: ale czego ty nie rozumiesz tutaj dałem Ci przykład wszystkich twoich płaczów z dzisiaj i że wtedy popuścili Barcy i jakoś nie jęczeliście że popełnili błąd, a w zasadzie wszystkie możliwe. A dziś larmo bo sędzia śmiał podjąć poprawną decyzję i powtórzyć karnego, a w drugiej sytuacji gdy Saul strzelił też nie powtórzył bo wbiegnięcie nie miało żadnego znaczenia. skończ.
@tomekwykopuje:
1. Zawodnik Atletico mimo iż stanął w złym miejscu (nawiasem mówiąc, zawodnik Barcelony również stał w polu karnym) to nie brał absolutnie żadnego, nawet minimalnego udziału w akcji. Inaczej byłoby gdyby Ter Stegen obronił strzał, i ten który w momencie wykonywania karnego stał w polu karnym dobił by i zdobył bramkę - wtedy akcja oczywiście anulowana i rzut wolny pośredni dla Barcelony.
2. Bramkarz wychodzacy przed linię i broniący rzut
@Beeercik Fajnie, że swoją hipokryzję chcesz obronic zarzucając mi coś czego nie powiedziałem, a nawet przyznałem rację we wcześniejszym wpisie, że karny powinien zostać powtórzony. No, ale cóż popełniłeś gafe powinieneś się przyznać do błędy, a ty dalej brniesz.

O Jezu :) samozaora ie dzisiaj mocno wchodzi u ciebie :)
@tomekwykopuje: Dokładnie tak uważam i nawiasem mówiąc chciałbym przypomnieć że piłkarz Barcelony również w momencie wykonywania karnego był w polu karnym, co oczywiście nie miało tu żadnego znaczenia. Kończę tą dyskusję bo to jak walka z wiatrakiem. Pogódź się z tym że ów karny to wręcz podręcznikowy przykład jak powinien się zachować sędzia i var w takiej sytuacji.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomekwykopuje: wiesz z czego wynika twój problem?

Po pierwsze nie znasz przepisów.
Po drugie jesteś zaślepiony WIELKĄ Barceloną
Po trzecie interpretujesz każdą sytuację na korzyść klubu któremu kibicujesz.

Zrozum jedno. Barcelona jest w tym sezonie słaba i wasz wyimaginowany spisek sędziowsko madrycki istnieje tylko w waszych pustych głowach.

Weź to na klate, że słaby Real jest lepszy do słabej Barcelony. Tyle. Mistrzostwa w tym roku nie będzie. I znów trzeba szukać