Wpis z mikrobloga

@zbite_jaja: Zdaje mi się że główny Kandydat Neuropy to Trzaskowski chociaż nie chce się za nich wypowiadać a Bosak w wyborach miał mniejszy procent wybroców niż Konfederacja w parlamentarnych w 2019 więc niewiem czym tu się zachwycać jeśli chodzi o prawie 7% wynik. Druga sprawa to jeśli ktoś uważa że nawet najlepiej wykonana propaganda na wykopie ma jakiś realny wpływ na wyniki wyborów to chyba sam się okłamuje. Ja za to
@McWozniak: ja nie wiem, ale ty chyba podstawówki nie ukończyłeś, ale w wyborach procenty nie mają znaczenia, ponieważ są zależne od frekwencji. jakby zagłosowało tylko tysiąc osób i bosak zdobyłby 20% to nie znaczy, że zyskał bardzo dużo poparcia od 2019 roku w wyborach.
@zbite_jaja: Ach kuce i inna skrajna prawica i ich #urojeniaprawakoidalne Najpierw sobie wkręcą, że Neuropa to tylko razemki i jacyś ludzie ze squatów, a potem pod tę tezę pałują wiplera po wyborach.
Sprostowanie: tak jak w każdej innej części internetu i debaty nazywacie "lewakami" wszystkich, tak tutaj nazywacie wszystkich neuropkami. Socjalistów i liberałów. Każdy kto nie jest "Bóg Honor Ojczyzna" to lewak albo neuropek. Jesteście zakałą internetu.
@bigzakole3: Po pierwsze Frekwencja była na tyle podobna że nie można mówić o jakimś wielkim wzroście wyborców. Po drugie na logikę procenty mają znaczenie po przedstawiają procent populacji chętnych oddać głos na danego kandydata więc nie mam pojęcia co ty mi tu pieprzysz typie, przecież prezydenta wybiera się zależnie od procentów głosów a nie od przekroczenia jakiejś Bariery ilości głosów xD