Wpis z mikrobloga

Niebiescy zgadzacie sie z tym?:

"Jeśli facet jest poniżej 26. roku życia i nigdy nie był w poważnym związku, nie pokładaj w nim wielkich nadziei. Prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty zmienisz Piotrusia Pana w dojrzałego mężczyznę, jest raczej znikome i nie ma to związku z Twoimi atutami bądź ich brakiem.
Taki typ jest na etapie randkowania dla sportu. Poznaje dziewczyny, spędza z nimi super czas, często zabawa jest kontynuowana w sypialni i tyle. Nie inwestuje w trwałe relacje, nie planuje domu z ogródkiem i nie zamawia sadzonek drzew. Czas z nim spędzony, wcale nie musi być porażką. Przeciwnie. Jeśli masz takie samo podejście do sprawy, baw się, póki jest fajnie, a gdy zniknie, nie rozpamiętuj, tylko poszukaj nowego towarzysza zabaw."

:D
  • 100
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Przecież ten komentarz do związków jest kompletnie bez sensu. Najpierw autorka niby szuka kogoś poważnego do związku i odradza związywanie się niedojrzałymi facetami, a zdanie później poniekąd radzi kobietom takie same zachowania, które zauważa u niedojrzałych mężczyzn. Paradoks? Jaki cel ma pisanie takich bzdetów?
  • Odpowiedz
Niebiescy zgadzacie sie z tym?:

"Jeśli facet jest poniżej 26. roku życia i nigdy nie był w poważnym związku, nie pokładaj w nim wielkich nadziei.


@mlody_czyzyk23: my, Jarek_P zgadzamy się w 100%, zwłaszcza z tym fragmentem o "prawdopodobieństwie, że właśnie ty go zmienisz".
Może najwyżej z tą uwagą, że to nie jest tak, że do 26 roku życia jest tak, a potem już inaczej, bo to nie zależy od wieku. Jestem
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: fakty są takie że ludzie dojrzewają coraz później, nietrudno znaleźć kogoś po 30 a mentalnie to dziecko. Powiem tak, zderzanie się z rzeczywistością i branie odpowiedzialności hartuje człowieka i sprawia że można go określić jako osobę dorosłą, nikogo nie należy przekreślać. Bo no takie mamy czasy, ja sam poszedłem na studia i se przedłużyłem dzieciństwo, wielu ludzi tak robi, zwłaszcza jak cię utrzymują rodzice. Pierwsze i najważniejsze żeby stać się
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: ale ten cytat zaprzecza sam sobie. Z pierwszych zdań mówi o poszukiwaniu dojrzałego mężczyzny i sugeruje, żeby odpuścić randkowiczów, a pod koniec mówi, że trzeba się bawić i szukać kolejnego xD

Ten ciąg łatwo przerwać - nie popuszczajcie szparki byle komu, a w szczególności chadom bo was cipsko swędzi, to nie będziecie miały problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23 Płaty czołowe regulujące zachowania popędowe dojrzewają do 25-30 roku życia, więc może to i brzmi jak mądrość z dupy, ale faktycznie te 26 lat wypada gdzieś w okolicach, gdzie ustala się równowaga popędowość vs rozmysł.
  • Odpowiedz
Jeśli facet jest poniżej 26. roku życia i nigdy nie był w poważnym związku,


@mlody_czyzyk23: jeszcze dla uzupełnienia wcześniejszego postu - myślę, że bardziej od powyższych warto patrzeć na ile kandydat do związku jest samodzielny (dotyczy obu płci!): czy wciąż mieszka z mamusią, czy ma własny kąt. I dla jasności: mieszkanie wciąż z mamusią nie musi być z gruntu złe (choć stanowi silną przesłankę do bycia ostrożnym), ale wtedy należy się
  • Odpowiedz
@trybik555:

1. Czy ja cie obrazam?
2. Jak pisalem wyzej, zwiazki sa mozliwe trwale, ale w druga strone ocenianie „jak ktos do 26r z nie byl w trwalym to bla bla” to jest jakis debilizm
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Ja mam 30 lat i moja najdłuższa relacją z kobieta trwała rok. Nie szukam w życiu stabilizacji i uczucia na siłę. Do 30 roku życia dorobiłem się mieszkania bez kredytu, mam auto, mieszkałem na południu Europy i w Azji. Odhaczyłem w swoim życiu wiele punktów, bo cele i pasje są dla mnie ważniejsze niż spełnianie czyichś oczekiwań, tylko nie swoich. Miałem wiele okazji wejścia w związek, ale obecność drugiej osoby
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23:

Taki typ jest na etapie randkowania dla sportu. Poznaje dziewczyny, spędza z nimi super czas, często zabawa jest >kontynuowana w sypialni i tyle


Znam takie kobiety, nawet jedna mnie tak wystawiła do wiatru. Miało być fajnie cool, a potem cześć, bo to jednak nie to. Ale fajny jesteś.
Umawiam się z kobietami na zabawę w łóżku, to mówię im, że nie szukam związku i tyle. Jeśli się angażują, to ucinam
  • Odpowiedz