Wpis z mikrobloga

Niebiescy zgadzacie sie z tym?:

"Jeśli facet jest poniżej 26. roku życia i nigdy nie był w poważnym związku, nie pokładaj w nim wielkich nadziei. Prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty zmienisz Piotrusia Pana w dojrzałego mężczyznę, jest raczej znikome i nie ma to związku z Twoimi atutami bądź ich brakiem.
Taki typ jest na etapie randkowania dla sportu. Poznaje dziewczyny, spędza z nimi super czas, często zabawa jest kontynuowana w sypialni i tyle. Nie inwestuje w trwałe relacje, nie planuje domu z ogródkiem i nie zamawia sadzonek drzew. Czas z nim spędzony, wcale nie musi być porażką. Przeciwnie. Jeśli masz takie samo podejście do sprawy, baw się, póki jest fajnie, a gdy zniknie, nie rozpamiętuj, tylko poszukaj nowego towarzysza zabaw."

:D
  • 100
  • Odpowiedz
Prawdopodobieństwo, że to właśnie Ty zmienisz Piotrusia Pana w dojrzałego mężczyznę, jest raczej znikome i nie ma to związku z Twoimi atutami bądź ich brakiem.


@mlody_czyzyk23: Uwielbiam to kiedy te babskie gówno-portale nazywają piotrusiem panem facetów którzy mają wysrane w związki. No bo jak nie wybierasz wspólnego kranu do wynajętej klitki która zżera 3/4 waszych pieniędzy to jesteś niedojrzałym gówniarzem. Nie chcesz mieć rodziny, strzyc trawnika codziennie rano obok domu który
  • Odpowiedz
  • 2
@mlody_czyzyk23 też zależy, bo można być singlem w wieku 26 lat z własnego wyboru - po długoletnim związku lub właśnie można być panem, który szuka co noc nowej panny. Można też być wolnym nie z własnego wyboru - w życiu mu nie wyszło, nie miał nikogo. Oczywiście rozstania w tym wieku są jak najbardziej normalne i nie zawsze można zaliczyć go do kategorii "z własnego wyboru" ale zdecydowanie nie chciałabym być porównywana
  • Odpowiedz
@Tymajster: ej, ale to raczej wy żyjecie w swoim wymiarze xd to są porady dla normalnych ludzi - ilu takich przegrywów ma się w swoim gronie znajomych/ w swoim otoczeniu, tak że są potencjalnymi partnerami?
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Jeżeli facet jest powyżej 26roku życia i nigdy nie był w poważnym związku to prawdopodobnie jest wykopkiem ;)

Albo trafiał na nieodpowiednie kobiety które nie chciały wejść w związek.
  • Odpowiedz
Najlepiej jeszcze 2 dzieci, trzecie w drodze, dom, samochod i jeszcze frytki do tego


@taju: Większość zgodnych małżeństw w okolicach 30-40 lat które znam to osoby, które poznały się w liceum/na 1-2 roku studiów.
  • Odpowiedz
@taju: z czego ha? u mnie ziom 27 lat juz jest ponad rok po slubie wiec moga byc powazne zwiazki w tym wieku, chyba ze ty piwniczysz i to sposob na usprawiedliwienie swojego #!$%@??
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23:
Facet 18 lat: Hej chcesz gdzieś wyjść ?
Laska 18 lat: #!$%@? leszczu

Laska 26 lat:

Jeśli facet jest poniżej 26. roku życia i nigdy nie był w poważnym związku, nie pokładaj w nim wielkich nadziei.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23 To zalezy jak zawsze od wielu czynnikow. Ja nie chcialabym zeby ktos mnie skreslal tylko dlatego, ze mam 26 lat i zero powaznych zwiazkow na koncie, dlatego sama nikogo bym przez ten pryzmat nie oceniala. Ten tekst jest z cyklu "masz zyc tak i tak, bo to jest NORMALNE, a kazde odejscie od reguly robi z ciebie dziwaka". Badzmy dziwakami.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: ja tam sie zgadzam w sumie z tym tekstem, sam mam 28 lat i nie w glowie mi powazniejsze zwiazki bo sie nie wyszalalem w zyciu (i juz pewnie sie nie wyszaleje). Wiadomo, jakbym trafil na ta wlasciwa to mogloby mi sie cos zmienic ale no kazdy wie jak wyglada dzis rynek
@trybik555: co ma piwniczenie do bycia w zwiazku?
@K-S-: ponownie, co ma konto na wykopie do
  • Odpowiedz
@Sheppard28: kto powiedział, że osoby młodsze to ruchacze?
Swojego zdania nie opieram na niczym. Pracuje głównie z osobami conajmniej 10 lat starszymi od czasu jak miałam 19 lat. Trochę ludzi pospotykałam, trochę chodziłam na randki. Trochę obserwowałam kumpli mojego obecnego i byłego partnera.
Z tych ludzi mało kto nie miał wykształcenia wyższego i mało kto zarabiał mniej niż średnią. To jest aż przykre jak dużo jest dziecinnych facetów :P
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: A co w ogóle definiuje u p0lki "dojrzałego mężczyznę"?

Mieszkanie na kredyt, 2 gówniaki i jakiś spuchnięty SUV w kolorze błota pośniegowego w mieście?

To jak nie znoszę kaszojadów i jeżdżę cabrio to według takiej p0lackiej karyny będę Piotrusiem Panem co się chce wiecznie bawić?

No i niech będę. Jestem w normalnym związku i co mnie obchodzi opinia jakiejś karyny :D Niech se szuka swojego beciaka.
  • Odpowiedz
@Sheppard28: ja nie mówię o całkowitym braku związku, a braku chociaż jednego *długiego* związku.
Dużo krótkich związków powinno być przestrogą dla obydwu płci, bo coś z takim człowiekiem jest po prostu nie tak - albo nikt z taką osobą nie wytrzymuje, albo ta osoba bawi się partnerami.
Osoba bez żadnego związku to mocne "to zależy". Podchodziłabym z rezerwą, ale nie przekreślała.
  • Odpowiedz