Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Jeszcze dobrze się wakacje nie zaczęły, a już w magazynach pustki..
Szczególnie zachęcam Mirków i Mirabelki z #trojmiasto #szczecin i #olsztyn, bo u was jest słabo ..

Chcesz oddać krew, ale masz pytania? Zapraszam na priv albo pisz w komentarzu, chętnie pomogę :D

#krwiodawstwo #pomagajzwykopem #krew
s.....3 - Jeszcze dobrze się wakacje nie zaczęły, a już w magazynach pustki.. 
Szczeg...

źródło: comment_1593692754PjJygH0HsD9q8YKCs6WW8P.jpg

Pobierz
  • 40
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysuszony: zależy gdzie i zależy kiedy. Największe kolejki zawsze poniedziałek i piątek (wiadomo, weekend wtedy dłuższy :D), w Oddziałach Terenowych zazwyczaj jest spokojniej, ale myślę, że w tygodniu to spokojnie trzeba godzinę, półtorej liczyć

@wysuszony: Przed koronaświrusem w Warszawie we wtorki przychodziłem o 6:50, stawałem w kolejce zazwyczaj już 5-6 osób było przede mną, o 7:00 wchodzimy i pobieramy numerek, 7:10 rejestracja, 7:30-40 pobranie próbki krwi, 8:30 lekarz, okolice 9:00 donacja, 9:30 wychodzę bogatszy o czekoladę. W maju jak byłem, zarejestrowałem się na 7:50 przez internet, 8:50 wyszedłem już z rckik.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marzycielka: na stronie Narodowego Centrum Krwi jest napisane, że przy chorobach tarczycy jest dyskwalifikacja do czasu wyleczenia, ale widzę rozbieżne informacje na ten temat. Zadzwoń dla pewności do RCKiK żeby mieć pewność.