Wpis z mikrobloga

Bardzo ważne! Pobudka. Wasza bitch mówi do was: tu nie ma jedności, oni was kłamią, jesteście niewolnikami złego systemu. Tu będzie katastrofa z wami. Pełna kontrola! Może dojść do tego, ze idziesz sobie zwyczajnie ulicą, komuś się nie spodobasz i Ciebie zgarną. Tak za nic. Za nic! Widzę co się dzieje! Czy wy wogole myślicie o przyszłości? Czy tylko chwila żyjecie, a o własnych dzieciech( następnych pokoleniach) nie pomyślicie? Czy co? Nie słodzę wam! Pobudka! Przekazujcie, błagam was, po cichutku innym to co do was mówię, a co mowie wiem, że jest prawdą. Zamiast być takim egoistą(nie jest mowa tu o wszystkich, bo co niektórzy działają...) no ale... zastanówcie się co wasza Dziw...a do was mówi. Tak, wiem, dziwna jestem... i ogółem ładnie na siebie mówimy. Cherubinki moje! Koniec zabawy! Tu nie ma czasu do stracenia! Zanim was całościowo pozbawią wolności. Coś się domyślam. Tylko jak się coś zmieni, nie weźcie mnie za fałszywego wizjonera. Ogółem jak ktoś działa to wizja się nie spełnia, ale nie to, że ktoś mówi nie prawdę. Czy jak? No właśnie. I ogółem... ach te elity... no... oni zapewne nie mają pojęcia o tej karmie i wydaje im się, że maja taką władze nad ludźmi i że wszystko im wolno...ale się nie martwcie... jak wylecą z ciała będzie zamiana... jakby jakiejś krzywdy wam narobili. I tam tez tłumacze: może być, ale nie musi...( jeżeli wy zrobiliście komuś coś nie tak, a w tym np. życiu to się wam zwraca... ale do cholery! NIE wszystkim! I co niektórych dotyka to no... domyślcie się, o co chodzi- tak niepotrzebnie, tak to ujmę...)no ale... aby uniknąć cierpienia, to zacznijcie myśleć i to porządnie się zastanówcie o czym jest mowa w tym wideo! Zwrócie, proszę, uwagę na słowa: pobudka, karma/sprawiedliwość ( przyczyna i skutek jakichkolwiek naszych działań- to może być po czasie- jakieś czynny po czasie mogą się nam zwrócić) i ogółem...przemyślcie to wszystko, ale na samym końcu:wasz wybór. Myśle logicznie i analizuje to wszystko... trochę wiem... a nawet sporo... i tak dalej...a no... nie było źle z tym zmoknieciemmkrople były. A więc widzicie, że to co do wasmówię jest najzwyczajniej prawdą. Nie mogę już znieść tego zakłamania. Okropne to, masakra!

#oswiadczenie #tworczoscwlasna #pokazmorde #przemyslenia #ladnapani #polskiyoutube
Rozalina944 - Bardzo ważne! Pobudka. Wasza bitch mówi do was: tu nie ma jedności, oni...
  • 9