Wpis z mikrobloga

@Ojciec_Pijo: Za dużo sentymentu. Mam go od jakichś 12lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy nim się nauczyłem mechaniki, lakierowania, regulacji. Zaprojektowałem i wykonałem wydech, przerabiałem zapłon i cylinder. Obecnie siedzi tam 70/5, podróba dellorto 21,i zapłon ducati. Problem z nim taki że podstawka zapłonu jest pęknięta i czeka na lepsze czasy. Mam też sr50 do głównego remontu ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ojciec_Pijo: czy to enduro? Miałem takiego, ciągle go naprawiałem. Kiedys go po drodze prawie 10km pchałem jak się zepsuł.

W ogóle to mój też był taki pomarańczowy, bo jak kupowałem lakier to mi się coś powaliło i zły kupiłem :D
@maciek30_pl: tak to wersja enduro, choć wiem że do 100% enduro to mu parę rzeczy brakuje. Wynika to przede wszystkim z modyfikacji poprzedniego właściciela. Mój był ciemno zielony, a na ten żółty sam go pomalowałem, jest to kolor z palety Simsona zwany Saharabraun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ojciec_Pijo: miałem S51C, ale wyglądem identycznie jak ten S70 :( obrotomierz, 4 biegowa skrzynia, regulowane tylne zawieszenie poprzez regulacje twardości sprężyn, silnik i rama malowana na czarno, a bak i cała reszta biała