Wpis z mikrobloga

  • 0
@tluczek_do_kartofli tak wersja avant tylko. Według Ciebie warto dokładać i kupować b9 może jakieś konkretne różnie między modelami? Na co zwracać uwage przy zakupie? Interesuje mnie wersja quattro warto czy to jednak zbędne dla przeciętnego Kowalskiego?
  • Odpowiedz
@Major_Kogz:

W b8 często pada szybko sprzęgło, właściwie w każdym wersji silnikowej diesla, również w automacie więc jeśli nie było wymieniane może Cię spotkać wymiana, poza tym raczej auto niezawodne i bardzo przyjemne w użytkowaniu, o ile nie kupisz multitronica. Co do różnic między tymi modelami to nie wiem, b9 podobno nie różni się mechanicznie od poprzednika, na pewno ma ładniejszy design wewnątrz, podobno materiały wewnątrz są gorszej jakości. Co do
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: kupowanie takiego auta a w szczególności b9 je manuału jest niepoważne. Ja mam multitronic pod 250kkm i nie zamienił bym nigdy w życiu na manuala. A co do samego auta to przez 60kkm nic nadzwyczajnego się nie działo. Jeździ dobrze wygląda, czego chcieć więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@i-kamieni-kupa czyli szukać a4b8, quattro z końca 2015 jak dobrze pamiętam? Jaka powinna być normalna cena takiego egzemplarza?

Czytałem troche w necie i byłem przekonany, że to manual jest pancerny.
  • Odpowiedz