Wpis z mikrobloga

@Kopiec-Kreta: jesli to tylko obojczyk to sciagaj te zbroje szybko i zakladaj elastyczna ósemkę bo będziesz inwalidą
przerabiałem taki przypadek, elastyczna ósemka i trzymanie pozycji na krakowiaka. nie szarp się za szybko nawet jesli nie bedzie bolało. moze sie krzywo zrosnąć i bedzie widać oraz krzywa postawa.
@Kopiec-Kreta oo stary, mialem identyczne wdzianko Przez 6 tygodni. A ile bylo smordu jak to sciagneli!

Bierz operacje jak bedzie taka mozliwosc. Ja mialem skierowanie na operacje ale się #!$%@? w szpitalu nie chciało. Wpieprzyli mnie w taki sam gips jak Ty masz. Obojczyk źrosl się krzywo, jest dwa razy grubszy od normalnego. Do dzisiaj nie mogę spać a nawet leżeć na tej stronie po zlamaniu A minęło już chyba z 18
@Kopiec-Kreta: ouu, nie ciekawa sytuacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) jako małolat też złamałem obojczyk, 4tyg w gipsie, też w lipcu. Poczekaj, aż ręka zacznie się pocić od środka i zacznie wszystko swędzieć. Ja chodziłem po ścianach i już trochę traciłem rozum od tego swędzenia. No i jak ściągali gips, to niezbyt ładnie pachniało, ale mogłem się w końcu podrapać, więc #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡