Wpis z mikrobloga

W pewnym momencie twojego życia przychodzi taki moment, że chcesz znaleźć jakieś hobby co nie xD Czasami ludzie w takich sytuacjach zabierają się za kolekcję znaczków pocztowych, albo kolekcję kamieni czy muszelek, niektórzy kolekcjonują dopalacze. No i generalnie jest to zupełnie niegroźne i w sumie to fajnie że masz coś takiego co cię rajcuje i zawsze osładza ci jakoś życie. No ale niektórzy ludzie postanawiają hodować jakieś zwierzątka. Lubisz chomiki? No to pewnie masz ze 2-3 chomiki z którymi możesz się pobawić, możesz je obserwować i jest super. Ktoś może lubi węże? Wow fajne hobby! Zawsze jest to w centrum zainteresowania gości a poza tym podziwiam, że umiesz zajmować się takim zwierzęciem. Jakieś rybki? No tutaj już standardem jest że ktoś ma od kilku do kilkunastu rybek co by nie czuły się samotnie. Ktoś lubi pająki? Może ma jednego, no może 3 ptaszniki. No cóż nie wszyscy rodzimy się równi, są tacy którzy pewnego dnia leżeli sobie w łóżku przed snem i podjęli decyzję. "chcę mieć obok domu budę a w niej 150 gołębi". CO XD Dlaczego chcesz mieć 150 albo 200 albo 400 gołębi xD Dlaczego nie możesz mieć 2-3 gołębi XD Czy widziałeś kiedyś aby ktoś miał 150 kanarków albo 200 papug? XD Wątpliwa przyjemność zajmowania się #!$%@? stadem głośnych cuchnących srających ptaków bez osobowości, które nawet nie wyglądają jakoś fajnie ani nie można się z nimi pobawić. To jest coś czego nagle zachciałeś w swoim życiu xD Gdyby twój znajomy powiedział ci, że zamierza kupić sobie 200 chomików to zaproponowałbyś mu sprawdzonego psychologa a twojego znajomego który hodowałby 300 ptaszników nikt by nigdy nie odwiedzał xD

Weź się chłopie w łeb #!$%@?, weź się w garść i wypuść te gołębie #!$%@? a nie dzwonisz na bagiety bo chodzę z pistoletem na kulki na swoim podwórku i myslisz ze ci strzelam do gołębi. W piździe miałem i mam #!$%@? twoje gołębie strzelałem sobie do balonów a ty zrujnowałeś moje 14 urodziny i nigdy ci tego nie wybaczę. Obiecuję ci będę pluł na twoją klamkę za każdym razem gdy będę mijał twoją furtkę. Nikt cie #!$%@? na osiedlu nie lubi.

Zgredzie #!$%@?.

#pasta #humor
m.....8 - W pewnym momencie twojego życia przychodzi taki moment, że chcesz znaleźć j...

źródło: comment_1594050289MowIvQyA4FDHBJf0e3hm31.jpg

Pobierz
  • 3
@mateusz5918: Nie no co Ty masz do gołębi ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co jeśli ktoś naprawdę zechce hodować 200 gołębi?
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜